Sako, jog šiais 3 mėnesiais gimusios - didžiausios „blogiukės“ iš visų

Nors maištingas charakteris dažniausiai susiformuoja ties 13 - ais, o baigiasi 17 - ais gyvenimo metais, yra tokių, kurie net ir sulaukę pilnametystės išlieka maištaujantys ir vis pasirengę kažką „iškrėsti. Tai - vadinamieji blogiukai, kurie toli gražu nėra blogi žmonės, tačiau jų siela yra laisva, laužanti standartus ir visuomenės primestus nuostatus. Pasirink - tikėti ar ne, bet jei gimei vienu iš šių trijų mėnesių, žinok, jog tavyje gali gyventi maištaujanti siela.

KOVAS. Nors kovą gimę nors yra tie, kurie visuomet ieško teisybės, neretai patys nusižengia teisingumo normoms. Kalbame mes ne apie įstatymų pažeidimus - kovą gimę neretai elgiasi gana neapgalvotai. Jie tiesiog dievina linksmybes ir negali be jų gyventi - net suaugę, būdami aštraus proto ir turėdami gerus darbus jie dažnokai pasirenka vakarą praleisti ne su knyga rankose, o triukšmingame vakarėlyje. Tai negalinčios pakęsti nustatytų taisyklių asmenybės, kurioms ganėtinai nelengva susitaikyti su tuo, jog kas nors joms gali vadovauti. Būtent dėl to kovą gimusios dažniausiai renkasi darbus, kurios jos būtų pačios sau vadovės. Kadangi yra tvirto būdo, jos jaučiasi gyvenimo šeimininkės ir neretam stengiasi tai pademonstruoti. Tai iš tiesų unikalios asmenybės, kurių neįmanoma sustabdyti. Jos dievina greitį, veiksmą, triukšmą, šokį, automobilius, sportą - net gali būti, jog turi kai kurių vyriškų savybių, tačiau kartu išlieka be galo žavios.

Niekam ne paslaptis, kad seki visas mados naujienas, žinai, kokie bateliai dera prie suknelės, o kokie – prie džinsų, tavo drabužių spintoje galima pasiklysti, o kiekvieną žiemą svajoji apie naujus kailinukus. Tu esi žaviausias blogiukės tipas - dažnokai maištauji, niekam nebandai įtikti ir skatini tai daryti savo draugus ir tuo pačiu visada gali išlikti elegantiška, rafinuota, nors trapi gėlelė tikrai nesi. Tu unikali asmenybė, nepasiduodanti standartams ir tikėtina, esi taip įsimylėjusi meną, kultūrą ar madą, jog ateityje tikrai pasižymėsi kaip puiki šių sričių specialistė. Tiesa, viską daryti ne pagal padiktuotas taisykles - elgsiesi savaip ir galbūt net sukurti tikrą imperiją, į kurią lygiuosis daugelis. Jei išnaudosi savo blogiukės potencialą teigiama linkme, tavęs laukia neprasta ateitis.

Lapkritį gimusios yra uch, kokios mergytės. Tai dažniausiai už save ir savo draugus pastovinčios ir nuomonę gebančios apsiginti merginos, visgi neretai jos gali būti kai kam pernelyg griežtos. Daugelis jas traktuoja kaip blogiukes - maištaujančias, nepaklūstančias, tačiau tuo pačiu žino, jog jos padės galvą už savo artimą ir praskys, kai peržiūrės mielą vaizdo įrašą su gyvūnėliais. Tai kontrastingos asmenybės, kurios ateityje išnaudos savo tvirtumo potencialą ir bus puikios vadybininkės ar vadovės. Dabar vertėtų ugdytis šias savybes ir nenuklysti blogu keliu - kaip bebūtų, šių merginų gyvenime nemažai pagundų, kurių pasidavimas gali virsti didžiule nelaime. Atminkite, jog maišto formos įvairios ir pernelyg įsijausti į maištaujančią sielą nevalia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis