5 meilės stadijos, būdingos skirtingiems amžiams

Skirtingas amžius - skirtingas požiūris į meilę. Galbūt dabar prisiminimai apie pirmąją meilę kelia juoką, tačiau atmink - kiekviena patirtis yra savaip vertinga ir daro įtaką tavo tolimesniems santykiams. Tad paskaityk savo pačios meilės istoriją...

13 - 15 metų. Pirmieji virpuliukai

Nėra nieko žavingesnio už pirmąjį šiltą jausmą krūtinėje. Vaikinas iš paralelinės klasės neduoda tau ramybės? Vadinasi, tavyje jau gimsta šilti jausmai, kurie, nors tave ir verčia tikėti ta pirma, ypatinga meile, iš tiesų dar nėra patys giliausi. Ko gero, tu šiuo metu - stipraus susižavėjimo stadijoje, kai virpulį tau kelia vaikinas, kuris yra populiarus ar neįtikėtinai gražus. Džiaukis šia stadija - mėgaukis pirmaisiais jausmais bei potyriais.

15 – 18 metų. Po galais, ką aš darau?

Aa, vidurinė mokykla. Čia viskas nauja, turėti vaikiną – smagu, nes galima ne tik šypsotis vienas kitam mokyklos koridoriuje. Vis dėlto dažnai tokia paaugliška meilė kelia klausimus - ar normalu, jog pradedu su vaikinu megzti artimą ryšį? Todėl ši meilės stadija - kodėlčiukės stadija, kuri iš tiesų yra labai žavinga, nes tai tavo pirmoji santykių patirtis. Tam, jog nepaklystum santykių labirintuose, vadovaukis širdies balsu - juk nebūtina draugauti su vaikinu vien dėlto, jog visos tavo draugės šiuo metu turi vaikinus. Verčiau ieškok širdies draugo, kuris sugebėtų tave suprasti, tau patartų, išklausytų tavęs.

Selena Gomez ir Justinas Bieberis
Selena Gomez ir Justinas Bieberis
Vida Press

19 – 20 metų. Nuolatinis jaudulio poreikis.

Tai labai reikšmingas etapas. Veikiausiai įstojai mokytis į universitetą. Esi nebe mergaitė, bet dar ir ne moteris. Todėl tave nuolatos apninka abejonės dėl santykių - mąstai, ar esi pasiryžusi rimtai draugystei, ar vis dėlto dar nori pagyventi vėjavaikišką gyvenimą. Kaip bebūtų - tai tavo sprendimas, ir net jei nuspręsi vystyti neįpareigojančius santykius, niekas negali tau uždrausti to daryti. Šis metas - tai metas, kai dauguma merginų išbando vaikčiojimus į kelis pasimatymus per dieną, eksperimentuoja santykių srityje ir ieško savęs. Ar tu - viena jų?

21 – 23 metai. Ar tai meilė?

Esi suaugusi. Išmanai daugybę dalykų iš suaugusių gyvenimo, esi draugavusi ne su vienu vaikinu. Tau atrodo, kad turi užtektinai išminties, žinių, kad pagaliau įsileistum į savo gyvenimą meilę. Tačiau dar gerai nesuvoki meilės sąvokos - visgi patirties stygius daro savo. Todėl jei šiuo gyvenimo etapu trokšti nuoširdžiai mylėti, tačiau niekaip nesutinki tinkamo partnerio, būtina šiek tiek palaukti - greitu metu jis pasirodys.

Bella Thorne ir Greggas Sulkinas
Bella Thorne ir Greggas Sulkinas
Vida Press

23 – 25 metai. Žinai, ko nori.

Sulaukusi šio amžiaus supranti, kad iki šiol ničnieko neišmanei apie santykius su priešinga lytimi. O dabar esi pasiryžusi klostyti rimtus santykius, nes konkrečiai žinai, ko nori iš gyvenimo bei ko tikiesi iš priešingos lyties. Tiesa, tavo amžiaus vaikinai - ne visi subrendę ir pasirengę rimtiems santykiams. Juk žinai, jog vyrai bręsta kur kas lėčiau nei moterys, todėl jei šiuo gyvenimo tarpsniu negali rasti sau tinkamo partnerio, nenusimink - jis kada nors vistiek pasirodys.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis