Šiais 3 mėnesiais gimusios yra geriausios draugės, kokias tik galima turėti

Kiek kartų kalbėta apie tikros, nuoširdžios ir pasitikėjimu grįstos moteriškosios draugystės privalumus... Tikra draugė nuramina, paguodžia, kai labai sunku ir pralinksmina net kai to nesitikėjai. Surasti atvirą draugę gana sunku - dažniausiai draugystę įtvirtina laikas ir įvykiai, nutikę bendraujant. Pateikiame trijų gimimo mėnesių sąrašą, kurį perskaičiusi sužinosi, ar esi iš tų, kuri draugystei atiduoda visą save ir nesitiki nieko mainais. Tai pačios nuoširdžiausios ir labiausiai draugėms atsidavusios merginos:

VASARIS. Jei gimei vasario mėnesį, tuomet esi ta, kuri draugystę dažniausiai traktuoja kaip gyvenimo tikslą. Juk surasti tikrą, nuoširdžią bei padedančią draugę nėra lengviausia užduotis. Visgi įgyvendinama - šalia savęs turi labai atvirą bei geranorišką geriausią draugę, su kuria beveik niekada nesipykstate. Tu net esi iš tų tipų merginų, kuriai drauges neretai svarbiau už santykius. Dažnokai mieliau pasirenki draugių draugiją nei romantišką pasimatymą mieste. Turi savo girl squad, kurį dievini ir kuriame visiškai atsipalaidavusi ir nesusikausčiusi. Oho, kiek nuotykių kartu patyrėte...Draugystė tau lyg oras, nes negali be susirašinėjimo su draugėmis ištverti nė dienos. Net jei draugės yra kitose miestuose, visuomet susirašote, susiskambinate bei stengiatės palaikyti ryšius. Būtent tu statai tiltą į tikrą draugystę.

Puiku tai, jog gegužę gimusios priima kiekvieną žmogų tokį, koks jis yra, todėl šio mėnesio atstovės toleruoja įvairiausius žmonių tipus. Joms nerūpi jų draugų finansinė padėtis ir nė motais, ką vakarėlyje šie prisišnekėjo vakar. Tai be galo tolerantiškos asmenybės, kurios sugeba įžvelgti kiekvieno žmogaus unikalumą. Šį mėnesį gimusios nuostabios draugės dar ir dėl to, jog pavydas jų gyvenime paprasčiausiai neegzistuoja, o tai svarbus faktorius, lemiantis ilgą moterišką draugystę. Jos tikriausiai net neturi laiko pavydėti - kadangi yra tokios užimtos, o jų gyvenimas sukasi it karusėlė, pavydo jų gyvenime nėra nė kvapo. Šį mėnesį gimusių merginų draugai privalo žinoti - kad ir kaip gegužę gimusios juos gerbtų, mylėtų bei saugotų jų draugystę, jos ne visuomet sugeba atrasti laiko popiečio kavai. Tai visiškai žmogiška, privalu gerbti gegužę gimusių laiką, o jei iš tiesų norės, šios merginos visuomet imsis iniciatyvos ir pasiūlys susitikti.

Jei gimei birželio mėnesį, tuomet esi ta, kuri žmonių klegesį mieliau iškeis į ramų pasibuvimą su geriausia drauge. Tikrai turi vieną vienintelę geriausią draugę, kurios nekeistum į nieką. Ši draugė ne tik jau senokai tave pažįsta, bet ir yra ta, kuri su tavimi patyrė daugybę gyvenimiškųjų išbandymų. Jie tik patikrino jūsų draugystę. Tiesa, turi ir daugiau draugių, tačiau tik vieną vienintelę prisileidi taip arti. Kartu su draugėmis išgyvenate įvairias gyvenimo dramas ir negailite viena kitai patarimų. Esi ta, kuri į draugystę be galo daug investuoja ir nereikalauja nieko pati. Tu geranoriška draugė, gal todėl tave supa labai panašios draugės - tos, kurios lygiai taip kaip ir tu trokšta gero bei nuoširdžiai elgiasi. Tu tikras laimės kūdikis!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis