Ypatingas TESTAS: tavo vidinio pasaulio pojūčius nusakys, kuriame name apsigyventum (FOTO)

Mes visos esame tokios skirtingos... Vienos dieviname ramybę, harmoniją, buvimą artimųjų būryje, kitos negalime be veiksmo, judesio, kelionių, o prisirišimas prie namų mums atrodo didžiausia kančia. Būtent todėl garsus italų psichologas E. Mellacroce sukūrė vizualinį testą, kuris padėtų žmonėms atpažinti jų tikrąsias asmenybių puses.

E. Mellacroce evizualinio testo esmė - pirmiausia instinktyviai pasirinkti vietą, kurioje norėtume gyventi ir tik vėliau, pasitelkiant vizualinės psichologijos metodus, išsiaiškinti slapčiausias asmenines savybes. Namai daugeliui asocijuojasi su savastimi - juk rinkdamiesi būstą dažniausiai atsižvelgiame ne tik į savo poreikius, bet ir požiūrį, asmenines vertybes.

Privačios psichologinės konsultacijos tau suteikti negalėsime, tačiau atlikti pirmąją psichologinės sesijos dalį galime. Tau tereikia atlikti trumpą testą.Kaip ir visus panašaus pobūdžio testus, taip ir šį reikėtų atlikti instinktyviai, pernelyg neanalizuojant paveikslėlių. Teigiama, jog staigus pasirinkimas lemia tikrąsias mintis ir tiksliausiai atspindi vidinius išgyvenimus.

PASIRINK NAMĄ, KURIAME NORĖTUM GYVENTI:

1. PIRMASIS NAMAS

Pirmasis namas
Pirmasis namas
Unsplash

2. ANTRASIS NAMAS

Antrasis namas
Antrasis namas
Unsplash

3. TREČIASIS NAMAS

Trečiasis namas
Trečiasis namas
Unsplash

4. KETVIRTASIS NAMAS

Ketvirtasis namas
Ketvirtasis namas
Unsplash

5. PENKTASIS NAMAS

Penktasis namas
Penktasis namas
Unsplash

6. ŠEŠTASIS NAMAS

Šeštasis namas
Šeštasis namas
Unsplash

7. SEPTINTASIS NAMAS

Septintasis namas
Septintasis namas
Unsplash

1. Pasirinkai jaukumą bei šilumą spinduliuojantį namą pakraštyje, apsuptą gamtos. Tai reiškia, kad esi labai komunikabili ir šilta panelė. Dievini gamtą ir jos teikiamus malonumus. Labai myli gyvūnus, tačiau nesi prisirišusi prie namų. Negali pakęsti monotonijos, tau būtina kažką nuolat veikti. Esi visiška kompanijos siela. Su tavimi visiems yra smagu ir gera, turi daug draugų. Tau nelabai rūpi, ką apie tave mano kiti, o ir įtikti kiekvienam tau atrodo kvailiausias dalykas žemėje.

2. Pasirinkai nuostabų, tačiau gana ekscentrišką ir prabangą demonstruojantį namą. Esi ta, kuri visuomet reikalauja dėmesio. Nors turi krūvą draugų, esi ganėtinai pasipūtusi panelė ir net pati negali nuneigti. Žinai savo vertę, esi drąsi ir ryžtinga. Nesvetimas tau prabangos troškimas. Tikėtina, jog ir pati gyveni prabangų gyvenimą. Esi ta, kuri draugus renkasi labai atidžiai, kaip ir vaikinus. Tau svarbu, kaip žmogus atrodo, ir net nesistengi to slėpti.Turi savo nuomonę ir jos laikaisi. Jei kas nors tau sako, jog kvailai elgiesi ar negražiai rengiesi, tuoj pat atšauni jiems ką nors gudraus. Tik iš išorės atrodai labai savimi besirūpinanti gražuolytė, iš tiesų viduje slypi stipraus charakterio asmenybė.

3. Pasirinkai didmiesčio ritmą atspindintį namą, nes tiesiog negalėtum pakęsti gyventi ramybėje bei tyloje. Esi narsi panelė, kuriai nestinga vaikinų dėmesio. Vis dėlto esi išranki ir kartais į vaikinus žiūri iš aukšto, turi labai aukštą vertybinę skalę ir atidžiai renkiesi. Tau stinga paprastumo, tačiau jį kompensuoji savo draugams - esi jiems labai atsidavusi. Esi perfekcionistė. Dievini, jog viskas vyktų pagal tavo planą. Pyksti, kai taip nenutinka. Esi labai nuovoki ir puikiai gaudaisi šiuolaikinėse technologijose. Draugai į tave visuomet visuomet gali kreiptis pagalbos, nes jiems visuomet pagelbėsi. Kai kas net laiko tave visažine.

4. Pasirinkai jaukų, paprastumą išreiškiantį namą, į kurį visada būtų gera sugrįžti. Gali būti, jog esi neabejinga menui ir dailei. Esi meniška asmenybė, tiki pasauliu, net esi šiokia tokia idealistė. Deja, nemažai žmonių tave laiko išsiblaškiusia, tarsi skrajojančia padebesiais, todėl tau sunku sudaryti rimtos bei susikaupusios merginos įvaizdį. Kita vertus, tavo originalumas bei kūrybiškumas kompensuoja tavo neigiamas savybes.

5. Pasirinkai pasaką menantį namą. Tikriausiai esi šeimos žmogus, mėgsti jaukius vakarus su artimais žmonėmis. Tau svarbu vidinis žmogaus pasaulis, nesi ta, kuri kreipia dėmesį į išorę. Vadovaujiesi taisykle, jau geriau mažiau draugų, nei daugiau pažįstamų. Esi ta, kuri nenori pernelyg išsiskirti iš minios. Dažnai paklūsti masėms. Tai nėra blogai, tačiau dažnai žmonės tave laiko gan nuobodžia. Santykiuose su vaikinais esi gana nedrąsi. Žinai, ko trokšti gyvenime, tačiau neretai bijai įgyvendinti savo užmojus. Namas simbolizuoja, jog galėtum gyventi atsiskyrusi.

6. Pasirinkai modernumu ir šiuolaikiškumu alsuojantį namą. Ko gero, esi visiška vizualikė: analizuoji kiekvieną pamatytą reklamą, nebijai išreikšti savo ateities vizijų ir nuolatos kuri. Dievini madą, stilių, nebijai išeiti į miestą apsirengusi taip, jog atviptų praeivių žandikauliai. Draugai tave laiko ta, kuri visuomet viskam diriguoja: tu nuolatos teiki pasiūlymus, derini susitikimus, skaičiuoji finansus ir darai dar bala žino kiek darbų. Neabejotinai kada nors būsi kokios nors įmonės lyderė. .

7. Pasirinkai namą tarsi iš paveiksliuko: jaukų, menantį senovę. Esi labai komunikabili ir šilta panelė. Dievini gamtą ir jos teikiamus malonumus. Labai myli gyvūnus, tačiau nesi prisirišusi prie namų. Negali pakęsti monotonijos, tau būtina kažką nuolat veikti.Esi visiška kompanijos siela. Su tavimi visiems yra smagu ir gera, turi daug draugų. Tau nelabai rūpi, ką apie tave mano kiti, o ir įtikti kiekvienam tau atrodo kvailiausias dalykas žemėje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis