Charizmos palytėtos: itališką kilmę turintys 5 lietuvaičių vardai neša tik laimingą likimą

Italija... nuostabi gamta, skaniausi patiekalai, įsimintina architektūra, nepamirštami kultūriniai objektai, gražiausi bei stilingiausi žmonės... Na, kartą ten nuvykusi tikrai norėsi vėl sugrįžti. Kaip gera, kad dalelę nuostabios itališkos auros turime ir mūsų šalyje - iš italų kalbos yra kilę šie nuostabūs 5 lietuvaičių merginų vardai. Paskaityk apie save ir savo itališka dvasia alsuojančią asmenybę:

ENRIKA. Enrika yra italų kilmės vardas. Tai trumpinys iš itališko vardo Henrikas, kuris reiškia namų galva, namų valdovas, vedlys. Enrikos pasižymi stipriu būdu, jos toli gražu nėra pastumdėlės. Visuomet apgina savo pozicijas ir jei reikės, kausis naudodamos šaltuosius ginklus. Enrikos turi savą vertybinę sistemą ir stengiasi jos laikytis. Nors neretai gyvena bohemišką gyvenimą, mėgsta vakarėlius, bendravimą su žmonėmis, lygiai toks pat svarbus Enrikoms yra šeimyninis gyvenimas. Jos dievina jaukumą, stengiasi gyvenime atrasti harmoniją visose sferose. Enrikos taip pat be galo moteriškos, mėgsta puošis - niekas neapkaltins jų vyriškumu. Tai stiprybės ir moteriško žavesio derinys, kuris traukia aplinkinius kaip magnetas.

Benita yra moteriškas vardas, kuris yra trumpinys iš vardo Benedikta itališka ir ispaniška forma. Nors vardo reikšmė daugiakalbė, daugelis teigia, jog šis vardas kilęs iš Italijos krašto, be to, labai mėgiamas šioje šiltoje ir pasakiško grožio šalyje. Dabar daugiau apie pačias Benitas. Benita, kad ir kas nutiktų, niekuomet nepasiduos ir visada ras išeitį. Benitų sėkmė - nulemta. Šio vardo turėtojos apdovanotos nepaprastu natūraliu grožiu, todėl visuomet yra apsuptos gerbėjų. Šį vardą turinčios merginos nestokoja džiugesio, yra optimistiškos ir svarbiausia, jog viskas, prie ko jos prisiliečia, tampa sėkme. Benitos dažnai susilaukia dėmesio dėl gražios išvaizdos, mat nuo seno Italijoje buvo tikima, jog Benitos - moteriškumo, švelnumo bei patrauklumo simboliai. Vis dėlto jos pasižymi ne tik nuostabiu grožiu, bet ir erudicija, intelektualumu. Benitos dažniausiai siekia aukštojo išsilavinimo, mėgsta skaityti ir turi aiškią ateities viziją.

Tai nuostabus vardas, turintis nepaprastą reikšmę. Iš italų kalbos Carina reiškia gražioji, žavioji, vilioklę. Karinos - stiprios, nepalaužiamos gyvenimo negandų merginos prototipas. Karinos be galo valingos, joms nesunku laikytis režimo, šio vardo savininkės yra disciplinuotos, punktualios, todėl dažniausiai nemažai pasiekia profesinėje srityje. Jos geba atskirti darbines veiklas nuo rūpinimosi šeima ar draugais, todėl dažniausiai laimi tiek karjeros, tiek šeimos atžvilgiu. Daugelis sako, jog Karinos dažnai būna brandžios ne pagal savo amžių, mat anksti suauga, pasistato vertybinį pamatą. Be abejo, vardo kilmė joms dovanojo tokią išvaizdą, apie kurią daugelis tik pasvajotų. Jei ir genetika pagailėjo natūralaus grožio, kiekviena Karina ras būdą, kaip sužavėti, pasirūpins savimi ir neapsileis.

Ritos vardo kilmė - itališkas trumpinys iš vardo Margherita (Margarita). Tai trumpas, aiškus ir žavus vardas. Ritos - tikri spindulėliai. Jos geba apsupti save puikiais, teigiamais, optimistiškais žmonėmis, mat pačios yra be galo šiltos asmenybės. Jų vardas joms lėmė neįtikėtiną sėkmę, mat Ritos, tikėtina, anksti sukurs šeimą bei atras harmoniją gyvenime. Jos nebus karjeristės, vardan darbo aukojančios moteriškąjį, šeimyninį pradą. Tai savo sveikata bei išvaizda besirūpinančios merginos, kurioms svarbiausia išlaikyti darną gyvenime ir nepasimesti tarp vertybių. Ypatingai vertinančios namų jaukumą, harmoningumą jos visuomet stengiasi pasirūpinti savo namais bei apsupti save teigiamais žmonėmis.

Tai tikrų tikriausias itališkas vardas, jo trumpinys iš itališko žodžio Loretta. Vardas reiškia švelniąją, moteriškąją, sėkmingąją. Tai kilmingas vardas, turintis gilią reikšmę istorijoje. Šis kilmingas vardas iki šiol neša sėkmę jį gavusioms asmenybėms. Loretą galima įvardinti kaip stipri, valinga ir nuožmi. Tai dažniausiai be galo stiprios merginos tiek dvasia, tiek kūnu. Daugelis pavydi joms narsos bei gebėjimo greitai priimti sprendimus. Jos pirmos išmoksta vairuoti, pačios geba išsilaikyti save finansiškai, dažniausiai trokšta būti nepriklausomos. Tai nėra švelnios gėlelės, kurios trokšta būti viskuo aprūpintos. Beveik viską Loretos nori padaryti pačios, nes yra nuomonės, jog tik einant savarankišku keliu galima pasiekti sėkmę. Žinoma, ir jos turi jautriąją, švelniąją pusę, bet dažniausiai ją pademonstruoja tik paties artimiausiems žmonėms.

Sandra - daugiakalbinę reikšmę turintis vardas, vis dėlto tai taip pat yra trumpinys iš italų kalbos vardo Alessandra = Aleksandra.Trumpa reikšmė - valingoji, nepalaužiamoji, ypatingoji. Sandros iš tiesų - tikri laimės kūdikiai. Joms sekasi ne tik asmeninėje, bet ir profesinėje srityje, jos gabios. Sandros turi tikrą likimo dovaną - nepaprastai gerą intuiciją, kuri joms padeda įvairiose gyvenimo srityse. Galbūt todėl Sandroms sekasi priimti sprendimus ir jos beveik niekuomet neklysta. Tai teisingos, ryžtingos ir be galo sėkmingos merginos. Sandros visur ir visuomet ieško teisybės, joms svarbu, jog pasaulis suktųsi tinkama linkme. Jos negali pakęsti veidmainiavimo, melo ir kito blogio, todėl su aplinkiniais stengiasi elgtis sąžiningai. Jei kas nors Sandroms nepatiks, jos drąsiai tai pasakys ir nesieks vaidinti nuolankiųjų, kurios viskam pritaria.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis