Atskleista, kokį apatinį trikotažą vaikinai dievina (FOTO)

Sakoma, jog gerus apatinius drabužius lygiai taip pat svarbu išsirinkti kaip ir viršutinius. Juk tai, kas slypi po suknelėmis ir palaidinėmis, išduoda ne tik mūsų stiliaus pojūtį, bet ir kai kuriuos mūsų asmenybės bruožus. O kaip į skirtingus apatinius drabužius reaguoja vaikinai? Paskaityk - tikrai rasi apatinius, kuriuos dažniausiai dėvi.

„Rūbai ir išvaizda daug pasako apie žmogų, todėl pasimatymų metu būtina įvertinti ir juos. Išoriniu grožiu mes rodome, kokie norėtume būti viduje ir kuo gyvename – gražūs, pedantiški, stilingi, patogūs, sportiški ar praktiški. Jei mergina daug kalba apie tvarką, tačiau vaikšto suglamžyta palaidine ir išteptom kelnėm, greičiausiai meluoja. Taip pat ir su apatiniais. Jais merginos pasako, ko nori, kaip jaučiasi ir kam yra pasiryžusios“, – sako svetainės flirtas.lt pažinčių ekspertas Marius Petrauskas.

Garsių dizainerių apatiniai

Pirkdamos brangius ir prabangius apatinius merginos nori būti pastebėtos ir įvertintos. Tokios merginos nėra spirtos iš kelmo. Paprastai tai protingos, stiprios ir emancipuotos moterys, kurios gali pačios savimi pasirūpinti ir žinančios, ko nori iš vaikino. Tačiau kartais toks apatinių stilius gali rodyti, kad mergina turi išvaizdos ar savivertės kompleksų.

💤 @calvinklein

A photo posted by Kendall Jenner (@kendalljenner) on Jan 27, 2016 at 6:13pm PST

Medvilninės kelnaitės

Dauguma merginų norėdamos jaustis patogiai renkasi nesudėtingų modelių, iš medvilnės pagamintus apatinius. Jei garderobe dominuoja šis stilius, mergina greičiausiai yra santūri ir nemaištaujanti asmenybė. Jos nori sutikti gerą, ištikimą ir mylintį vaikiną su kuriuo suburtų šeimą. Deja, tokie apatiniai rodo, jog merginos yra... nuobodokos.

How Deep Is Your Love @calvinharris @disciples_ldn video is out now on Tidal !!!! sooo thought I'd share a lil selfie from day 1 of shooting it 🍦🍦

A photo posted by Gigi Hadid (@gigihadid) on Aug 4, 2015 at 4:21pm PDT

Kelnaitės su juostele

Jei mergina dėvi stringus ir jaučiasi patogiai bei nevaržomai, ji turi ypatingą talentą prisitaikyti prie vyro ar aplinkos. Vaikinas su tokia mergina gali jaustis savimi ir nevaržomas. Įdomu: merginos dažnai dėvinčios tokius apatinius mėgsta apsivilkti kūno linijas išryškinančius rūbus. Taigi, vaikinas turėtų netaupyti komplimentų jos išvaizdai ir asmeninėms savybėms.

Kūno formas koreguojantys apatiniai

Akivaizdu, kad tokius apatinius besirenkačios merginos nori patobulinti bei išryškinti savo kūno linijas. Vaikinams jos pasako, kad nebijo palikti savo komforto zonos ir su tinkamu partneriu galėtų išmėginti viską.

Krūtinę pakelianti liemenėlė

Tokios liemenėlės nerodo, kad mergina yra laisvo būdo. Jas dėvinčios merginos paprasčiausiai nori labiau savimi pasitikėti.

Could this be a new lip kit color? ;) @kyliecosmetics

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on Feb 1, 2016 at 9:17pm PST

Nėriniuoti apatiniai

Juos renkasi merginos, mėgstančios save palepinti. Jos dažniausiai nesileidžia valdomos neprotingų taisyklių ir normų. Šios merginos tikisi atrasti kitokią, iš minios išsiskiriančią asmenybę. Todėl su tokia mergina rimties santykiams įsipareigoti norintis vaikinas gali net nebandyti skubėti – ji pati parodys, kada yra pasirengusi kitam žingsniui. Telieka laukti.

Korsetas

Juos dėvinčios merginos meilėje linkusios prisitaikyti ir ištverti įvairiausius sunkumus. Korseto niekada nedėvės mergina, kuriai svarbu jaustis patogiai.

Besiūliai apatiniai

Merginos, mėgstančios aktyvią veiklą, nedvejodamos renkasi besiūlius apatinius. Tai leidžia joms jaustis nevaržomoms. Tokios merginos suvaldo beveik visas situacijas ir drąsiai užmezga naujas pažintis.

Tai yra dominuojančio apatinio trikotažo stiliaus apžvalga. Jei moters spintoje yra keli dominuojantys stiliai, šiuos patarimus reiktų apjungti. M. Petrauskas pažymi, kad tokie apibendrinimai palengvina sprendimus, tačiau sprendimus santykiuose reikia priimti įvertinus bendrus pomėgius, vertybes ir tikslus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis