Gailėsiesi, jei prieš prarandant nekaltybę nesužinosi šito

Jaudiniesi prieš pirmąjį kartą? O galbūt jau esi patyrusi pirmąjį kartą ir dalini patarimus savo draugėms? Štai, kaip vertėtų pirmam kartui pasiruošti ir ką papasakoti artimiausioms draugėms, jog jų nelydėtų baimė:

1.Tinkamos vietos parinkimas

Juk tai iš tikrųjų labai svarbu! Ar nori, kad vienas svarbiausių momentų tavo gyvenime įvyktų, pavyzdžiui, ant netvarkingos galinės automobilio sėdynės? Jokiais būdais! Todėl kruopščiai suplanuokite pirmo karto vietą, laiką, pasirūpinkite, jog jums niekas netrukdytų.

2. Pasiruošk ir jauskis patogiai

Turi jaustis patogiai tiek dėl savo kūno, tiek ir dėl pasirinkto kontracepcijos būdo. Jei naudosite prezervatyvą, turi žinoti, kaip jį naudoti praktiškai. Būtinai apgalvok galimas pasėkmes ir svarbiausia - jauskis saugi, jog tai darai su tau patinkančiu žmogumi.

3. Būk pasirengusi

Būtinai aptark apsisaugojimo nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų būdą su savo partneriu.

4. Kvėpuok giliai

Pirmųjų lytinių santykių metu jaučiama įtampa, kažin ar pavyks išvengti dirglumo, ką jau kalbėti apie neretai juntamą skausmą. Taigi lėtas ir gilus kvėpavimas padės atsipalaiduoti ir leisti įvykiams klostytis savaime.

5. Nepuoselėk per didelių lūkesčių

Paprastai seksas gerėja, kai tampate artimesni su partneriu, geriau pažįstate vienas kito kūną, taigi nevertėtų tikėtis tobulumo iš pirmojo karto. Nesistenk visko paversti tobulybe - natūralu, jog

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis