Klaidos, kurias daro merginos, bendraudamos su vaikinais

Nesvarbu, ar vaikiną turi, o galbūt jo dar ieškai - yra klaidos, kurios būdingos daugeliui merginų, kalbant apie bendravimą su vaikinais. Tavo pasirinkimas - vis kartoti šias klaidas, o galbūt įsidemėti ir daugiau jų nedaryti. Taigi, dažniausiai merginos klysta dėl šių dalykų...

1. Nesirūpinimas savimi

Iš tiesų darosi gėda pagalvojus, kiek daug vaikinus turinčių merginų mano, kad joms nebereikia rūpintis savo išvaizda, pavyzdžiui, skusti kojų, kadangi jos nebėra vienišos.

2. Nepagarba jo asmeninei erdvei

Jei tavo vaikino nuotaika prasta ir jis nenori kalbėtis, paprasčiausiai palik jį kuriam laikui ramybėje. Dauguma vaikinų nemėgsta kalbėtis apie problemas, kurias su malonumu aptarinėja merginos.

3. Savo pačios gyvenimo neturėjimas

Nebūk viena iš tų merginų, kuri pamiršta draugus ir savo pačios interesus, kai tik jos gyvenime atsiranda vaikinas. Tai niekada nesibaigia geruoju, o taip besielgianti mergina atrodo nekaip.

4. Pasyvios agresijos naudojimas

Vyrai kur kas tiesmukiškesni nei moterys, taigi jei nepasakai jam aiškiai, kas yra ne taip, tačiau sukiojiesi aplink nepatenkinta, laukdama, kada gi jis atkreips dėmesį į tavo pasipiktinimą, tik sukelsi jam pyktį.

5. Pyktis, verkšlenimai ir niurzgėjimai

Visiems kartais pasitaiko ne pačių geriausių dienų – tai savaime suprantama. Vis dėlto patartina bent jau stengtis į viską žvelgti pozityviai ir džiaugsmingai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis