Nepatikėsi, ką darydama greitai pasikelsi nuotaiką

Neįtikėtinai populiarėja naujas būdas negatyvioms emocijoms ir liūdesiui šalinti, tačiau tai visai ne šokoladas ar nauja sporto rūšis.

JAV žmonės tiesiog eina iš proto, mat atrastas būdas, kaip paprasčiausiai ištrinti blogus prisiminimus iš savo atminties ir pagerinti savo nuotaiką. Jei nuo užklupusio liūdesio gelbėjiesi milžiniška ledų porcija ir romantine komedija, siūlome išbandyti naują variantą.

Anot psichologų, slogučiui malšinti puikus būdas yra... pasukti savo akis iš dešinės į kairę apie 20 - 30 kartų. Specialistai teigia, jog toks žaidimas akimis gali būti ne tik labai atpalaiduojantis, bet ir visiškai sugražinti laimę ir džiugesį į jūsų gyvenimą.

Geriausia, žinoma, tokią terapiją apturėti kartu su profesionaliu psichologu, kuris pirštais vedžiotų kainrėn dešinėn. Tačiau tai puikiai gali atlikti ir tavo draugas ar draugė!

Beje, tokį žaidimą akimis vertėtų kartoti bent 10 kartų. Na, akys tikrai pavargtų, bet gal stebuklingai pagerėtų nuotaika?

Kol pavasaris dar nedžiugina giedromis dienoms, o už lango pliaupia lietus, gal ir tinkamas variantas save taip atpalaiduoti? Ypač, kai žadamas visiškas nuotaikos pagerėjimas!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis