Atskleista, ką vaikinai mąsto pirmo karto metu

Ar kartais pagalvojote, kaip smalsu būtų pasižvalgyti po vaikinų minčių kratinius? Ką jie jaučia, kas jiems patinka, o ko jie negali pakęsti? Nusprendėmė paanalizuoti vaikinų mintis pirmo karto metu. Ar rasi tai, ko nežinojai?

„Aš jaudinuosi ne dėl savęs, bet dėl jos”. Taip, vaikinai kartais gali dėtis atsainiais, tačiau iš tiesų ir jie galvoja apie tave ir tavo jausmus. Todėl pirmo karto metu tavimi besirūpinantis vaikinas tikrai nesielgs egoistiškai ir neakcentuos vien savo poreikių. Jei vaikinui iš tiesų rūpi, jis pasistengs būti kantrus, švelnus ir rūpestingas.

„Ji man patinka tokia, kokia yra”. Vaikinai intymių santykių metu nėra linkę galvoti apie tavo pilnesnį pilvuką ar platesnius sėdmenis. Todėl pirmo karto metu nevertėtų jaudintis, jog jis mintyse kritikuos tavo figūrą - atsipalaiduok ir mėgaukis procesu, o įkyrias mintis vyk šalin. Juk ir tu pati užklupus jauduliui neanalizuoji kiekvieno vaikino kūno lopinėlio? Lygiai taip pat yra ir su vaikinais.

„Kodėl ji neleidžia suprasti, ar jai gera?” Kai kurios merginos pirmojo karto metu yra linkusios užsiverti. Tai jas daryti skatina baimė, nepasitikėjimas, per didelis susijaudinimas. Pasistenk išreikšti savo emocijas - pasakyk, kas tau patinka, o dėl ko reikėtų neskubėti. Tik taip vaikinui bus aišku, ar tinkama linkme eina pirmojo karto procesas.

„Kažin, ką ji galvoja apie mane?” Ir vaikinų galvoje vis kirba ta pati baimė, tačiau jie dažniausiai yra linkę ją nuslėpti. Kompleksai neaplenkia nei merginų, nei vaikinų, tiesiog merginos šiuo atveju yra kiek jautresnės. Jei tai tave nuramins, žinok, jog ir jis gali netrykšti pasitikėjimu savo jėgomis.

„Įdomu, kas jai patinka?” Gal tave iki devinto dangaus pakylėja bučiniai, o gal dievini, kai vaikinas glosto tavo pečius... Deja, vaikinai nėra aiškiaregiai ir nesugeba skaityti tavo minčių, todėl jei nori puikaus pirmojo karto, pasipasakok, kas tau patinka, o ko geriau nedaryti. Tik taip galėsite patirti abipusį malonumą.

„Bijau, jog jai skauda” Vaikinai tikrai nėra bejausmiai, kuriems visiškai nesvarbu, ar pirmojo karto metu tau skauda. Jiems lygiai taip yra skaudu, jei jie jaučia, jog tu kenti. Todėl jei pirmo karto metu tave apninka nemalonūs pojūčiai, neslėpk to ir pasidalink savo jausmais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis