Stebuklingai veikia: tavo asmenybę nusako mėgstamas makiažas (FOTO)

Makiažu mes išreiškiame ne tik tai, kokį įvaizdį norime suformuoti aplinkiniams. Mūsų mėgstamas makiažas gali sufleruoti ir apie mūsų charakterį bei asmenybės bruožus. Neseniai viena JAV tyrėjų grupė ištyrė grupę merginų, mėgstančių skirtingus makiažo stilius.

Tyrėjai nustebo - vienodą makiažą mėgstančios merginos buvo panašios ir vidiniais bruožais bei požiūriais! Tad išsirink tau artimiausią makiažą ir paskaityk apie save.

1. Dažniausiai natūralus

😊

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on Feb 21, 2016 at 10:55am PST

2. Labiausiai akcentuojantis blakstienų ilgumą

missing my brother, king of glaaaam @patrickta

A photo posted by Gigi Hadid (@gigihadid) on Jan 23, 2016 at 9:17am PST

3. Išryškinantis akių grožį, o ne lūpų

4. Išryškinantis lūpų grožį

💧

A photo posted by Princess Pia Mia (@princesspiamia) on Jan 31, 2016 at 11:43am PST

5. Daugiausiai dėmesio skiri makiažo pagrindui

Ky x Kiki 💜

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Aug 20, 2015 at 1:35pm PDT

6. Itin akcentuoji ryškius skruostikaulius

I like posting my pics in rows lmao

A photo posted by Cindy Kimberly Not Wolfie (@wolfiecindy) on Mar 3, 2016 at 2:30pm PST

7. Tavo koziris - ryškios formos antakiai

@hair4kicks @allanface @kelleybakerbrows @gratefulapparel

A photo posted by Zendaya (@zendaya) on Mar 5, 2016 at 8:41pm PST

8. Vos vos bruožus paryškinantis makiažas

hi babies

A photo posted by Ariana Grande (@arianagrande) on Aug 27, 2015 at 7:55am PDT

Paskaityk apie save...

1. Dažniausiai natūralus. Dievini natūralumą, o makiažas tau tikra kančia? Būtent todėl esi daugeliu atveju labiau atsipalaidavusi už kitus. Tau nė motais, ką pasakys kiti, labiau orientuojiesi ne į išorinius, o į vidinius dalykus. Nemėgsti dalyvauti vakarėliuose ar dideliuose susibūrimuose.

2. Labiausiai akcentuojantis blakstienų ilgumą. Esi koketė ir šiek tiek pamaiva. Vis dėlto tikrai nesi savimyla, kuriai svarbiausias vien tik jos pačios pasaulis. Rūpiniesi kitais, vertini visus draugus, esančius šalia tavęs, neretai moki pasijuokti ir savęs pačios. Nesupranti, kaip galima kažko drovėtis?

3. Išryškinantis akių grožį, o ne lūpų. Tau patinka viskas, kas susiję su menu, kultūra. Jau nuo vaikystės tuo duomiesi, tau artimas kūrybos pasaulis. Gali būti, jog ateitį sieji su menu.

4. Išryškinantis lūpų grožį. Tave visada traukia kas gražu, estetiška. Tą patį galima pasakyti apie tavo draugus ir net vaikiną - dažnai žmones vertini pagal išvaizdą. Nenorėk nuoširdumo ir iš kitų - dažnai skundiesi, jog aplink tave vien apsimetėliai.

5. Daugiausiai dėmesio skiri makiažo pagrindui. Esi ganėtiškai savikriška - daugeliu atveju savimi nepasitiki, nors stengiesi to neparodyti. Kartais pernelyg nori atkreipti į save dėmesį. Juk širdyje esi paprasta, kodėl taip elgiesi?

6. Itin akcentuoji ryškius skruostikaulius. Esi ryški asmenybė, kuri nesivadovauja jokiais standartais. Nekenti sekti paskui avių bandą, todėl visada viską darai atvirkščiai. Savo originalumu trauki kitus žmones, jie mato tavyje kūrybingą asmenybę.

7. Tavo koziris - ryškios formos antakiai. Esi kiek banaloka - mėgsti dažniausia tai, ką mėgsta ir kiti. Dažnai geriau pasirinksi ne apginti savo nuomonę, o nutylėti. Kita vertus, jei tave iš tiesų kažkas pultų - pastovėtum už save. Tau tiesiog reikia tinkamos progos.

8. Vos vos bruožus paryškinantis makiažas. Nors pati tai neigi, esi viena labiausiai besistengiančių dėl savo ateities - puikiai mokaisi, siekti karjeros aukštumų. Aplinkiniams nori pasirodyti kukli, drovi, rami, tačiau su savo artimiausiais draugais taip atsipalaiduoji, jog šie net nustemba, iš kur pas tave tiek parako.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis