Toksiniai vaikinų tipai, su kuriais geriau nesusitikinėti

Įsimylėjus, nosį iškart papuošia rožiniai akiniai, ir nei vaikino išvaizdoje, nei jo asmenybėje nebematome nė vieno minuso, jis tobulas, jis geras, ir BAM po kurio laiko pasimato visi bjaurūs dalykėliai, kurie ima erzinti. Gal jis labai valdingas ir niekada nenusileidžia? O gal jis tikras savimyla ir pas draugus nuolat vėluojat ne dėl to, kad ilgai ruošiesi tu, o todėl, kad jam reikia atlikti milijoną grožio procedūrų? Būk akyla, per pirmuosius pasimatymus kreipk dėmesį į detales ir nesusitikinėk su...

Draugės buvusiuoju. Čia jokio akylumo net nereikia, jei jis draugavo su tavo artima drauge ir dar blogiau, jų santykiai buvo rimti, anksčiau ar vėliau pasidarys nejauku. Tikėtina, jog vieną dieną susipyksite dėl jo su drauge, arba su juo susiginčysite dėl draugės. Jie turi istoriją, be to, tu tą istoriją turbūt stebėjai ir braukei ašaras draugei nuo skruostų, kai jie išsiskyrė... Ar tikrai nori rizikuoti, dėl vaikinuko, kuris įskaudino tavo draugę? Draugauti su draugės buvusiuoju, galima tik tuo atveju, jei jie susitikinėjo labai trumpai, neturi jokios istorijos ir draugei šis kavalierius visiškai nerūpi, bet tuo reikia būti įsitikinusiai.

Misteriu priklausomybe. Jam patinka idėja turėti antrąją pusę, jis neina susitikti su draugais, jis nuolat tave sekioja ir yra pasiryžęs net sudalyvauti „mergaičių vakare“, jis niekuo nesidomi ir jam reikia tik tavęs. Iš pradžių tai gali atrodyti visai romantiškai ir „oho, kaip jis mane įsižiūrėjo“, bet iš tikrųjų, jis čia ne tam, kad palaikytų tave, jis tam, kad nusitemptų tave žemyn... Ir ilgainiui jis tavo dėmesio norės vis daugiau ir daugiau bei reikalaus, kad visada būtum šalia, viską darytum tik jam ir dėl jo. Draugaudama su tokiu vaikinu arba išeisi iš proto, arba labai greitai išsiskirsi, tai kam net pradėti?

Melagiu. Jei santykių pradžioje pagavai jį meluojant, dar blogiau, jis tai darė net kelis kartus, šis vaikinas tikrai ne tau. Manai, kad rimtai įsipareigojus, jis pasikeis ir nustos tau meluoti? Vargu. Jau pačioje pradžioje jis tavęs negerbia ir elgiasi kaip tikrų tikriausias šmikis, tai kam tau toks reikalingas?

Blogiuku. Turime omenyje, TIKRU blogiuku. Su tokiais smagu flirtuoti ar pasišnekučiuoti kokiam nors vakarėlyje, bet, jei jis apgaudinėja savo merginas, įžeidinėja bei žemina aplinkinius, vartoja per daug alkoholio, dar blogiau – narkotikų, jis tikrai ne tau. Toks žmogus gali tau sujaukti gyvenimą ir pridaryti rimtų bėdų. Ar tau tikrai to reikia? Labai abejojam.

Ponu pikčiurna. Jis amžiais piktas, negražiai kalba su aplinkiniais ir juos įžeidinėja, o su tavim yra mielas ir geras? Deja, nuolatiniai pikti komentarai kitų žmonių pusėn yra ženklas, jog ateityje jis taip pat bendraus ir su tavim. O tu juk to nenori?

Vyruku, kuris pernelyg skuba. Jūs susipažinote vakar, o šiandien jis jau pripažįsta tau amžiną meilę ir svajoja, kuo greičiau apsigyventi kartu? Antradienį buvote pasimatyme, o trečiadienį jis jau kviečia pietų į savo namus ir ketina supažindinti su visa šeima, nes tu labai nuostabi? Taip, tu tikrai nuostabi, bet jis to dar nežino, nes nepažįsta tavęs, todėl su tokiu vaikinu būk atsargi.

Narcizu. Želė plaukuose, nepriekaištingai išlyginti marškinukai, flirtas su aplinkinėmis, nuolatinės kalbos, koks jis fainas ir gražus, klausimai ar jo marškiniai gerai atrodo, o plaukai nesusivėlę? Ar tęsti? Toks vaikinas nebus šalia, kai tau bus liūdna ir nepalaikys tavęs sunkiu momentu, toks vaikinas rūpinsis savimi ir savo laime, tad geriau mesk jį per bortą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis