10 priežasčių, kodėl kiekviena privalo turėti žemesnę už save draugę

Jeigu tavo draugių gretose yra viena ypatinga žemesnio ūgio mergina, tikriausiai jau žinai, kiek teigiamų aspektų turi jūsų draugystę. O galbūt dar nespėjai įvertinti jūsų ūgių skirtumų? Štai kodėl turėtum branginti žemesnę draugę dar labiau:

1. Žemesnė draugė padeda manevruojant tarp žmonių. Esate mėgstamos muzikos koncerte ar festivalyje, o milžiniškas žmonių sambrūzdis neleidžia prasibrauti iki scenos, kur koncertuoja jūsų mylimas dievukas? Mažesnė draugė greitai išspręs šią problemą - kadangi yra ne aukšto ūgio, gana greitai gali prasibrauti pro augštaūgius jiems nekliūdydama. Tik čiupk tokią draugę už rankos!

2. Su jomis nepabosta apsipirkinėti. Ne paslaptis, jog mažo ūgio merginoms kiek lengviau įsigyti drabužius ar batus, todėl mažesnio ųgio draugė tikrai nebus ta, kuri valandų valandas rinksis drabužius ar avalynę. Jei nesi ta, kuri atėjusi į prekybos centrą planuoja ten pasilikti dar savaitę, žemesnė draugė - puikiausia kompanionė apsiperkant.

3.Jūs palaikote viena kitai balansą. Iš tiesų apstu atvejų, kai dvi geriausios draugės visiškai skirtingų ūgiu. Tokią sąjunga paprasčiausiai yra sėkminga - daugelis aukštaūgių neretai pagalvoja, jog norėtų būti ne tokie aukšti, o žemaūgiai svajoja apie buvimą aukštesniems. Tad jūs it magnetas traukiate viena kita - juk dalinatės svajonių išsipildymu!

4. Žema draugė rodosi nuoširdesnė ir geresnė. Būtent todėl ant jos pykti nesinori, todėl draugystė yra patvaresnė, mažiau ginčų, konfliktų. Mažo ūgio merginos dažnai gali pasinaudoti šiuo fiziniu išskirtinumu, tad mylėkite jas kaip drauges, bet šiukštu nesileiskite manipuliuojamos.

5. Žemo ūgio merginas jauku apkabinti. Kokia atvira draugystė be nuoširdžių apsikabinimų? Mažo ūgio merginas labai malonu apsikabinti pasisveikinant ar atsisveikinant, o tai stiprina tarpusavio ryšį.

6. Jūsų skonis vaikinams, ko gero, skirtingas. Kadangi aukštaūges paprastai traukia aukštesni už jas, šalia mažo ūgio merginų panašaus ūgio vaikinai gali atrodyti kiek komiškai. Mažesnio ūgio damos paprastai nespjauna ir į savo ūgio ar tik kiek aukštesnius vaikinus, mat ūgių balansas priimtinas ir tinkamas. Tad pyktis dėl konkrečių vaikinų beveik neįmanoma!

7. Būnant su žemo ūgio mergina lavinamos gerosios savybės. Pavyzdžiui, kilnumas. Taip gera būnant parduotuvėje nukelti mažesnio ūgio merginos trokštamą prekę, pastatytą labai aukštai ir suteikti jai džiaugsmą. Teigiamos emocijos - draugystės pagrindas.

8. Jums neteks pykti dėl drabužių. Ar žinai, kiek daug konfliktų kyla merginoms viena iš kitos pasiskolinus drabužius ir vėliau vienai iš merginų jų negražinus? Kadangi, ko gero, jūsų dydžiai skiriasi kaip diena nuo nakties, šios problemos išvengsite.

9. Kartu su mažesnio ūgio drauge gali išlaisvinti moteriškumą. Dažniausiai mažesnio ūgio merginos tiesiog dievina aukštakulnius, kurie jas aukština bei gražina. Šio tipo bateliai nuostabūs keliaujant sužavėti ir pritraukti dėmesio. Kodėl tau nepasekus draugės pėdomis?

10. Žemesnė draugė yra tiesiog labai CUTE. Kad ir kas ką sakytų, žemesnės merginos visada atrodys jaukesnės bei mielesnės nei aukštos. Aukštas ūgis taip pat turi daugybę privalumų, tačiau lygiai tiek pat jų turi ir žemas. Paprasčiausiai turi savo draugių rate turėti žemesnę draugę, nes ji yra mieliausias žmogutis žemėje!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis