Lietuvaitės išpažintis: negalėjau patikėti, kai sužinojau, su kuo jis mane išdavė

Į panele.lt redakciją atėjo Tomos laiškas, kuriame mergina papasakojo savo skaudžios meilės istoriją. Toma tikina - kiekvienai merginai būtina perskaityti šią istoriją ir pasimokyti iš jos.

„Su Egidijumi susipažinome festivalyje. Puikiai pamenu tą saulėtą rytą, kai jis priėjo prie mūsų palapinės ir paprašė vandens, mat jis ir jų draugų kompanija buvo be galo ištroškę. Jis buvo aukštas, dailių veido bruožų šviesiaplaukis, kurio šypsena mane tuoj pat nuginklavo.

Pati pasiūliau jam pasivaikščioti - taip mes susipažinome ir po festivalio jau nebeišsiskyrėme. Tai buvo geriausi metai mano gyvenime. Sėdžiu vakare namuose, skaitau knygą ir štai po langais girdžiu: Toma! Pasižiūriu, o ten Egidijus su gėlių puokšte ant automobilio kapoto ir kava išsinešimui.

Nesibaigiančios naktinės kelionės, prasmingi pokalbiai ir saldžiausi bučiniai - tikrai neatsimenu, kada jaučiausi tokia laiminga. Viskas tuo metu atrodė tarsi pasaka, o Egidijus irgi atrodė be galo įsimylėjęs. Po metų surengiau gimtadienio šventę, į ją pakviečiau visus artimiausius draugus, tačiau, žinoma, arčiausiai visą vakarą glaudžiausi prie Egidijaus.

Į gimtadienį buvo pakviesta ir mano pusseserė Miglė. Miglė neseniai buvo išsiskyrusi su ilgamečiu draugu, todėl ne kartą man prisipažino, jog neišeko rimtų santykių ir nori paprasčiausiai linksmai, be įsipareigojimų pagyventi. Tą vakarą ją supažindinau ir su Egidijumi - kaip gaila, kad nepastebėjau tos pirmosios tarp jų įsižiebusios kibirkštėlės...

Buvau naivi, siaubas, kokia naivi. Nejučia Miglė vis pas mane pasirodydavo - tai jai suknelę reikia pasiskolinti, tai egzaminams padėti pasiruošti. Pamenu, mintyse vis kildavo klausimas, kodėl ji taip trokšta bičiuliautis, mat itin artimos niekuomet nebuvome.

Gana greitai Egidijus pradėjo šalti - vis atsirasdavo kitų veiklų, jis nebeatsiliepdavo į skambučius, teigė daug dirbantis ir norintis šiek tiek atsiriboti nu visų. Nieko bloga tuomet nepagalvojau, tačiau maniau, galbūt aš kažką ne taip darau, kaltinau ir graužiau save. Pradėjau laikytis dietos, intenstyviai sportuoti, labai rūpinausi savo išvaizda, nes maniau, jog čia aš kalta, kad mano meilė nuo manęs tolsta.

Šaltumo priežastį išsiaiškinau tada, kai sekmadienį lankiausi viename prekybos centrų. Egidijus buvo pasakęs, jog išvažiavo pailsėti į gimtinę, tačiau išvydau jį... susikibusį rankomis su Migle. Nieko nesupratau, iš pradžių pamąsčiau: galbūt jie man renka kokią bendrą dovaną? Visgi iš jų žvilgsnių supratau, kad kažkas čia ne taip.

Egidijus išsiskyrė su manimi telefono žinutėmis. Jam buvo gėda pažvelgti man į akis...

Pora
Pora
Shutterstock nuotr.

Jau beveik pusmetis, kai Miglė su Egidijumi kartu. Ir tai - blogiausias laikotarpis, kurį man be galo sunku išgyventi. Prieš pora savaičių buvo mano tetos gimtadienis, į kurį privalėjau atvykti. Sedėjau prie stalo prieš susinepatoginusius Miglę bei Egidijų ir jaučiau jiems tokią panieką... Vėliau pasikūkčiodama verkiau tuolete, negalėjau sulaikyti savo emocijų.

Esu beviltiškai įsimylėjusi tą, kuris man nebejaučia nieko. O, kad galėčiau atsukti laiką ir padaryti taip, jog Miglė su Egidijumi nebūtų susipažinę...

Merginos, būkite atidesnės ir saugokite savo draugystes, antraip kentėsite taip, kaip aš.“

Jei ir tu turi ką papasakoti ar paprasčiausiai nori išsikalbėti, tavo laiškų visada laukiame el. paštu kamile@panele.lt !

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis