Net nepagalvosi: šiuos neįprastus mūsų išvaizdos elementus vaikinai dievina

Mes stengiamės, puošiamės, ruošiamės, o jie dievina... į rankšluostį susuktus plaukus? Nejaugi iš tiesų jiems patinka toks keistas ir mūsų akimis, visiškai nepatrauklus grožio ritualas? Pasirodo, yra dar ne tokių keistenybių...

Akiniai

Vaikinams patinka merginos, kurios nešioja akinius. Tai tikra tiesa. Tai gali patvirtinti ir tavo vaikinas, ir tavo sesers vaikinas. Jeigu vaikinams patinka merginos su akiniais, tai kodėl neatsisakius tų kontaktinių lęšių? Akiniai jiems asocijuojasi ne tik su moksliukių įvaizdžiu... Akiniai vaikinams atrodo tiesiog žavingi.

Į rankšluostį susukti plaukai

Vienas keisčiausių dalykų, kuris labai traukia vyrus – į rankšluostį susukti jo merginos plaukai. Pasak stipriosios lyties, į rankšluostį susuktų šlapių plaukų vaizdas, ypač jeigu plaukai ilgi, jiems atrodo labai moteriškas ir dailus.

Kai vilki jo marškinius

Kitas keistas dalykas, kuris patinka vyrams – kai ji netvarkingai vilki jo marškinius. Daugumai vyrų tai atrodo patraukliau, nei jo moteris su dizainerio kurta suknele.

Kamufliažas

Kai kurie vaikinai mano, kad kamufliažinius drabužius vilkinčios merginos atrodo labai patraukliai, nes tai byloja, kad jos gali būti geriausiomis medžioklės bičiulėmis. Tačiau tai nereiškia, kad turėtumėt vilkėti kamufliažinius drabužius kiekvieną dieną.

Nors su tokia apranga jo akyse atrodote patraukliai, tačiau vaikinui vistiek patinka mielos suknelės ir gražūs sijonai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis