Dalykai, kurių vaikinai nekenčia pirmojo pasimatymo metu

Pirmasis pasimatymas suteikia daug džiaugsmo, tačiau tuo pat metu sunaikina ir nemažai nervinių ląstelių, nes klausimai, ką apsirengti, ką reikės sakyti, kur eisite, ar jis paims tave už rankos, o jei pasakysi nesąmonę arba padarysi, ko negalima daryti, suka galvą mažiausiai dieną prieš. Nesinervink, nes viskas bus gerai!

Tiesa, tikrai yra dalykų, kurių nereikėtų daryti pirmojo pasimatymo metu, tad perskaityk, įsimink, pasipuošk ir pirmyn užkariauti jo širdies.

JOKIŲ EX
Baisiausia, ką mergina gali padaryti per pirmąjį pasimatymą, tai kalbėti apie buvusį vaikiną, nes naujam kavalieriui mažiausiai rūpintis dalykas yra būtent jis. Todėl prisiminusi savo buvusįjį ar su juo susijusią kokią nors situaciją geriau palik tai tik atminčiai, nes jei pradėsi apie jį kalbėti, naujoji simpatija gali tave netinkamai suprasti ir pagalvoti, jog sena meilė nerūdija. Juk tu nenorėtum susitikinėti su žmogumi, kuris nuolat prisimena seną meilę? Jis irgi nenorėtų.

NEVĖLUOK ARBA VĖLUOK MADINGAI
Suprantama, kad dailus makiažas, batukai priderinti prie auskarų ir natūraliai krintančios garbanos savaime neatsiranda, tačiau jei vėluosi pusvalandį ar valandą, o jam reikės vienam stoviniuoti lauke ar užsisakyti trečia puodelį arbatos kavinėje, bus blogai. Pavėluoti galima penkias ar dešimt minučių, neilgiau, todėl arba ruoškis iš anksto arba nepiešk tų „strėlyčių“, nes visos žinom kaip kartais su jomis baigiaisi...Isterija ir labai ilgu vėlavimu.

APKALBOS NĖRA GERAI
Jūs susitikote jaukioje kavinukėje, kalbatės, jis romantiškai žvelgia tau į akis ir, rodos, viskas einasi lyg sviestu patepta, bet tada tu pamatai pro šalį praeinančią buvusią draugę ir imi ją apkalbėti. Vėliau prisimeni spuoguotą bendraklasę ar tą draugą, kuris buvo tave įsimylėjęs, bet buvo nevykęs ir tu jį metei. Jo romantiškas žvilgsnis blėsta, tu nesustoji apkalbinėti, o vėliau stebiesi, kodėl jis tavęs nepakvietė į antrą pasimatymą? Dėl to ir nepakvietė. Apkalbos yra blogai, tad įsimink tai visiems laikams ir išbrauk šį bjaurų įprotį iš savo minčių.

Apkalbos
Apkalbos
Fotolia nuotr.

JOKIŲ DRAMŲ
Filmų personažės dažnai būna dramų karalienės ir šiokia tokia drama traukia, tačiau realybėje viskas kur kas paprasčiau, kaip ir tu, taip ir vaikinas nori ramaus gražaus gyvenimo, o jei tu jau per pirmą pasimatymą verksi, skųsiesi, keiksi, kursi intrigas ir pasirodysi tikrų tikriausia dramos karaliene, nesitikėk, jog būsi pakviesta į antrąjį pasimatymą.

ŠALIN TELEFONĄ
Telefonas rankose bet kokio pasimatymo metu gali būti tik tokiu atveju, jei tu esi mokslininkė ar gydytoja ir savo asistentui rašai instrukciją, kokius ingredientus dėti į vaistus, išgydančius baisią ligą. Jei ne, gal nerodyk nujai simpatijai nepagarbos ir pabandyk kalbėtis bei nuoširdžiai pažinti kitą žmogų. Garantuojam, bus įdomu.

Jokių telefonų pasimatymo metu
Jokių telefonų pasimatymo metu
Fotolia nuotr.

BLOGIAUSIA DIENA GYVENIME?
Jei šiandien nutiko kas nors liūdno, baisaus ar siaubingai tave įskaudinusio geriau atidėk pirmąjį pasimatymą kitam kartui. Vaikinai nėra beširdžiai pabaisos, todėl jie supras, bet jie nesupras, jei visą vakarienę sėdėsi pikta, liūdna nelaiminga ir nesėkmingai bandysi vaidinti, jog tau linksma. Būk atvira ir atidėk pasimatymą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis