Tavo kūno kalba: ji padiktuos, ar JĮ trauksi

Per pasimatymą renkiesi šaltosios merginos vaidmenį ir niekaip negali parodyti savo tikrųjų jausmų? Šie kūno kalbos patarimai tau tikrai padės išlaikyti vaikino dėmesį!

Atkartojimas

Žmonės – socialūs, gentiniai sutvėrimai. Atsipalaiduojame, kai jaučiamės esantys tarp panašių į save. Kito žmogaus kūno kalbos atkartojimas – tai būdas, kurį naudojame instinktyviai ir natūraliai mėgindami užmegzti ryšį su kitais žmonėmis, dažniausiai tai daroma nesąmoningai.

Mokėjimas atsitraukti laiku

Tai gali skambėti paradoksaliai, tačiau neabejotinai veikia žavinčiai. Visi puikiai žino, kad susižavėję žmogumi sąmoningai arba nesąmoningai mėginame priartėti prie susižavėjimo objekto, nes buvimas šalia yra malonus.

Rodykite savo rankas

Mums patinka matyti kito žmogaus rankas. Tyrimai rodo, kad nematant kito žmogaus rankų sudėtingiau juo pasitikėti. Todėl pasistenk paliesti vaikiną, meiliai jį apkabinti - žinoma, tik tuomet, kai santykiai jau pažengę.

Nesikūprinkite

Dėl nervinimosi ir patiriamo streso kūne atsiranda įtampa, dažnai pasireiškianti pečių ir kaklo zonoje.Todėl kūprinimasis tik pablogins situaciją - atrodysi sukumpusi, susmegusi. Išsitiesk ir galvą pakelk aukštyn!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis