Asmeninės merginų savybės, kurių vaikinai nemėgsta

Santykių temos - neišsenkamos. Galėtume valandų valandas aiškintis, kas patinka vaikinams, o gal geriau aiškiai ir greitai sužinoti, ko jie negali pakęsti? Vaikinus erzina, kai mergina...

Ji pernelyg aktyvi

Vienas iš labiausiai vaikinus atstumiančių dalykų – per didelis merginos aktyvumas. Jei ji nuolatos plepa ir nesugeba tinkamu laiku prikąsti liežuvio bei patylėti, vaikinus tai gali išvesti iš proto.

Ji kvailutė apsimetėlė

Nemaža dalis merginų mano, kad apsimesdamos kvailutėmis elgiasi teisingai, tačiau iš tikrųjų vaikinams patinka protingos merginos, sugebančios rinktis. Todėl apsimetimas kvailele labai erzina.

Ji nuolat kalba apie buvusiuosius

Vaikinams labai nepatinka, kai mergina nuolat kalba apie savo buvusį vaikiną. Jei vis dar jaučiate meilę buvusiajam, galbūt ne pati geriausia mintis būti su kitu žmogumi. Todėl verčiau nekalbėk su vaikinu apie buvusį ir jokiu būdu nelygink jų, taip tik dar labiau pabloginsi situaciją.

Ji rodo per didelį dominavimą

Dar vienas dalykas, atstumiantis vaikinus, tai per didelis merginos dominavimas santykiuose. Vaikinas sugeba priimti sprendimus savarankiškai lygiai taip pat, kaip tai sugeba padaryti mergina.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis