4 santykių klaidos, iš kurių turėtum pasimokyti

Ech, tie santykiai... Jei visi santykiai būtų sėkmingi, gyventume taikiai ir laimingai. Deja... Dažniausiai pasitaikančios santykių klaidos yra būtent šios. Gal pasimokykime iš jų?

Savo antrajai pusei nesuteikiate palaikymo, kurio jam ar jai reikia. Santykiai yra daugiau nei parama grįsta partnerystė. Žinoma, tie pilve juntami drugeliai yra svarbu, nes tai jus siejanti fizinė chemija. Tačiau vien aistra santykiai nesiklosto - privalote daugiau kalbėtis ir suprasti vienas kitą.

Savo antrajai pusei nesuteikiate erdvės, kurios jam ar jai reikia. Jei nuolat kontroliuoji vaikiną, jį spaudi ir tikrini jo žinutes, nenustebk, jei jis bėgs nuo tavęs kuo toliau. Turi suteikti vaikinui laisvę, juk jam norisi pabendrauti ne tik su tavimi, bet ir su draugais, kitais žmonėmis. Erdvė gali būti ne vien fizinė sąvoka. Erdvė būna dar ir emocinė bei fizinė. Net jei gyvenate atskirai, turi jam duoti emocinės laisvės - jis privalo turi laiko tik sau.

Jūs per daug pavyduliaujate arba pavyduliaujate nepakankamai. Pavydas blogai, tačiau jokio pavydo - dar blogiau. Net jei esi pats nepavydžiausias žmogus, neparodyk vaikinui, jog tau visiškai nesvarbu, su kuo jis susitinka. Išlaikyk balansą.

Aistra. Jeigu per mažai jos, jūsų santykiai nuvys. Kai jos per daug, santykiai gali sprogti. Todėl aistringa draugystė visuomet turi remtis pasitikėjimu, komunikacija, bendru sutarimu.

Savo antrajai pusei nesuteikiate saugumo, kurio jam ar jai reikia. Mes, kaip ir visi gyvūnai, esame sukurti taip, kad mums būtinas saugumo jausmas. Tai vienas didžiausių poreikių, tokių pačių kaip maistas, vanduo ir miegas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis