10 priežasčių, kodėl gyvenime privalai turėti draugę - šviesiaplaukę

Ne veltui egzistuoja tiek daug pasakymų apie šviesiaplaukes - žavios, šmaikščios, visada prajuokinančios ir tiesiog... geriausios draugės. Šaunu turėti šviesiaplaukę savo geriausių draugių gretose. Štai dešimt įrodymų:

1. Nėra abejonės, jog su blondinėmis linksma, ne veltui egzistuoja pasakymas, kad šviesiaplaukės patiria daugiau linksmybių! Būtent todėl leidžiant laiką su drauge šviesiaplauke niekada netrūks linksmybių ar juoko.

2. Šviesiaplaukės įkvepia! Gali būti, jog šviesius plaukus turinčios įkvėps tamsesnio plauko merginas pasielgti taip, kaip šios net nenumanė galėsiančios pasielgti. Juk gyvenimas tėra tik vienas, tiesa?

3. Jūs kartu atrodote tobulai kiekvienoje nuotraukoje. Ir viskas dėl ypatingo kontrastingumo, mat vienodus plaukų atspalvius turinčios merginos taip žaviai nuotraukoje kartu neatrodys!

4. Vaikinų dėmesio gaunate į valias. Dažniausiai vaikinus be galo žavi šviesiaplaukes ir tamsiaplaukės duetas. Skoniai skiriasi, tad vieniems imponuoja šviesesnį plauką turinčios, kitiems - tamsesnį. Akivaizdu, kad kartu galite užvaldyti pasaulį.

5. Paprasčiausiai viena kitai jaučiate didžiulę draugišką simpatiją. Šviesaus plauko merginos dažniausiai pasižymi vidine simpatija tamsiaplaukėms, nes jos kitokios, visiškai skirtingos negu jos pačios. Priešingybės be galo traukia ir tu tai, ko gero, gali patvirtinti iš savo praktikos.

6. Niekad nesiskolinate viena iš kitos plaukų priežiūros priemonių. Taip išvengiate galimų konfliktų, jei kokiu nors būdu negrąžintumėte pasiskolinto daikto. Juk dažniausiai šviesiaplaukės naudoja šviesiems plaukams skirtas priemones, o tamsiaplaukės - tamsiems.

7. Visuomet apgini draugę nuo piktuolių ir taip dar labiau stiprini draugystės ryšį. Tie komentarai apie blondinių naivumą bei klaivumą... Varo vėžį. Jei išgirsti ką nors, kas sako piktą žodį apie tavo draugę blondinę, kaip mat būni paruošusi stiprų atsaką.

8. Gėriesi draugės grožiu. Jei tai spindintys, sveiki, šviesūs plaukai, tuomet į tokius galima tik žiūrėti ir žiūrėti. O jei jie dar ir ilgi... Lygiai taip pat tavo plaukais negali atsigrožėti ir tavo geriausia draugė.

9. Nesi prisirišusi prie savo šukuosenos. Nors esi ne šviesiaplaukė, turėdama aiškų pavyzdį šalia savęs, kada nors tikrai apsvarstysi galimybę (o gal jau ir svarstai) apie tapimą blondine. Šviesių plaukų priežiūra ir maitinimas tau neatrodo kosmosas.

10. Šviesiaplaukės duoda geriausius gyvenimiškus patarimus! Tik pabandyk tai paneigti. Būtent dėl to jūsų draugystė tokia stipri ir nesugriaunama. Mazel tov!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis