Įrodyta: merginos yra linkusios ieškoti vaikinų, kurie yra panašūs į tėčius

Tikriausiai esi girdėjusi faktą, jog merginos dažniausiai renkasi vaikinus, panašius į savo tėčius. Garsi britė, santykių ekspertė Judith Wright patvirtina šią tiesą - merginos iš tiesų atkreipia dėmesį į vaikinus, kurie tiek fiziškai, tiek dvasiškai yra panašūs į tėčius.

Anot santykių ekspertės, tai vyksta todėl, jog būdamos mažos mergaitės mes jau formuojame savo požiūrį į santykius su vyrais. Todėl bendravimas su tėčiu, kad ir koks jis bebūtų, turi įtakos partnerių pasirinkime ateityje.

„Net jei santykiai su tėčiu nebuvo patys geriausi, merginos vis tiek rinksis vaikiną, panašu į tėtį, nes manys, jog šį kartą kuriant santykius su panašaus tipo žmogumi jie bus sėkmingesni“, - teigė santykių žinovė. Merginoms, kurioms likimas nesuteikė galimybės pažinti tėvo, ar santykiai buvo labai šalti, tikėtina, jog ieškos vyresnio partnerio, mat tokiu būdu jos tikėsis vaikino globėjiško požiūrio į jas, trokš meilės, šilumos.

Daugelis atliktų tyrimų teigia, jog toms merginoms, kurios palaiko gerus santykius su tėvais, prognozuojami ir puikūs romantiniai ryšiai su vaikinais. Mergina, kurios ryšiai su tėčiu - puikūs, mažiau tikėtina, jog praras nekaltybę ankstyvame amžiuje ar pastos labai anksti. Tinkamus ryšius su tėvais puoselėjančios gali džiaugtis ilgalaikėmis draugystėmis, be to, vėlesne santuoka, mat tokios merginos pirmiausia orientuojasi į išsilavinimą, siekia įsitvirtinti gyvenime ir tik tuomet kurti šeimą.

Johnny Deppas ir jo dukra Lily Rose Depp
Johnny Deppas ir jo dukra Lily Rose Depp
Vida Press

Santykių ekspertė Judith Wright teigia, jog merginos pačios to gerai nesuvokdamos renkasi patogesnį, kadaise jau patirtą santykių modelį. Tokie santykiai gali nebūti patys geriausi, tačiau merginos juos traktuos kaip saugiausius.

Išvada? Santykių specialistė pataria merginoms, kurioms niekaip nepavyksta rasti laimės bandant sukurti santykius su vaikinais, permąstyti savo bendravimo su tėčiu ypatybes. Kuo šiltesnis, artimesnis ryšis su biologiniu tėčiu bus kuriamas, tuo, tikėtina, bus šviesesnis meilės frontas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis