Tavo ir partnerio suderinamumas pagal feng šui: tiksliau už geriausius pasaulio būrėjus

Senovės kinų fengšui mokslas apima ne tik laisvalaikio, interjero, maisto, psichologijos sritis, bet ir žmonių romantinio bendravimo aspektus. Vienas iš būdų patikrinti, ar tu ir tavo partneris tinkate vienas kitam, yra penkių elementų sutapties principas.

Penkis elementus sudaro ugnis, medis, vanduo, metalas ir žemė. Kiekvienam elementui feng šui mokslas priskiria gimimo mėnesius. Rask savo gimimo mėnesį atitinkantį elementą bei savo simpatijos, vaikino ar vyro gimimo mėnesį atitinkantį elementą. Sudėk elementus ir aprašymą apie suderinamumą skaityk apačioje.

UGNIS

sausis, vasaris

MEDIS

kovas, balandis

VANDUO

gegužė, birželis

METALAS

liepa, rugpjūtis, rugsėjis

ŽEMĖ

spalis, lapkritis, gruodis

Ugnis ir ugnis

Esate du gana pagyrūniški partneriai, tokia partnerystė nežada nieko pozityvaus, nors tarpusavio santykiai galėtų būti lengvi, įdomūs, niekuo neįpareigojantys. Partnerių tarpusavio supratimas kiek paviršutiniškas, tad gali atsirasti polinkis rungtyniauti tarpusavyje, o siejanti meilė gali neapsaugoti nuo ginčų ir konfliktų.

Ugnis ir žemė

Tai dviejų priešiškai nusiteikusių asmenybių derinys, abiem partneriams knieti kuo subtiliau įgelti vienas kitam, abu turintys visiškai skirtingas, tik jiems būdingas charakterio savybes. Šį mėnesį gimę vaikinai tau taip pat nėra tinkama pora. Tokioje sąjungoje galimi nesusipratimai, o partnerių panašumai, tokie kaip linksmybių pomėgis, noras valdyti, yra labiau kliūtis nei privalumas.

Ugnis ir metalas

Tai gali būti palanku nebent trumpalaikiam meilės ryšiui, pašėliojimui, bet ilgalaikiams santykiams netinkama. Gali būti, kad abu puikiai vienas kitą suprasite, tačiau tau jis pasirodys per pasyvus. Tikėtini skirtingi poreikiai, nes metalo žmonės kur kas ramesni, santūresni, o tai tave dažnai erzins.

Ugnis ir vanduo

Neturėtumėte vienas kitam jausti ypatingo potraukio, ši bendra sąjunga kiek keista ir nepalanki svarstant apie santuoką. Per daug skirtingų charakterio bruožų su vandens mėnesiu gimusiais vaikinais, kuriems nėra nieko svarbiau už laisvę. Be to, jie gali būti paviršutiniški garbėtroškos, ypač lengvabūdiški ir nemėgstantys įsipareigojimų.

Ugnis ir Medis

Šį mėnesį gimę žmonės tau bus puiki kompanija, mat esate panašūs, abu mėgstate linksmintis ir vadovauti. Pradėjusi artimesnius santykius turėtum pagalvoti, ar šios savybės tau niekada nepabos. Nors vienas kitą galite papildyti, esminiai požiūrių skirtumai gali trukdyti ilgalaikiams santykiams.

Žemė ir Žemė

Nors bus sunku rasti bendrą elgesio liniją, tarpusavio draugystei tokie partneriai tinka. Tikrai pasisekė, jei savo gyvenime sutikai šį mėnesį gimusį vaikiną. Šis vaikinas iš prigimties yra ištikimas, o tau tai labai svarbu. Žemė tave palaikys ir puikiai papildys, bus švelni ir apdovanos dėmesiu. Idealus variantas, jei tavo vaikinas gimęs šį mėnesį. Abiem jums reikalingas pastovumas, saugumas ir harmonija, kurios sudrumsti nepavyks niekam.

Žemė ir Metalas

Turėtum su juo puikiai sutarti, tačiau įsiliepsnojusią meilę greitai užgoš nuobodulys, buvimas kartu neskatins jokio jaudulio ar gyvumo. Jūs abu beveik neturite pozityvių sąlyčio taškų ir esate per daug skirtingi.

Žemė ir Vanduo

Tokioje poroje juntama tarpusavio pagarba ir pusiausvyra. šie vaikinai labai lankstaus charakterio, tad puikiai tinka žemės mėnesio merginoms. Abu esate nepriklausomi, mėgstate keliauti, o grįžę mėgaujatės harmonija. Jie turi bendrus tikslus, vienas kitą papildo. Vanduo gali nuraminti įsismarkavusią žemę.

Žemė ir Medis

Jie abu turi bendrų interesų meno srityje, išugdytą meilės grožiui ir harmonijai jausmą, tad visuomet ras, apie ką pasikalbėti.Tai būtų dviejų intelektualių partnerių sąjunga, puikiai prisitaikanti prie kintančių gyvenimo sąlygų ir aplinkybių. Tai vienos sąmonės ir sielos partneriai, puikiai vienas kitą jaučiantys ir gebantys suprasti.

Metalas ir Metalas

Partneriai turi nemažai panašumų, bet abu linkę prarasti saiko jausmą, todėl gali prikrėsti kvailysčių. Tai netvirta sąjunga, kurioje dėl įgimtų charakterio bruožų ir būdingo egoizmo partneriai nesiekia vienas kito suprasti.

Metalas ir Vanduo

Jei mėgsti ramesnį gyvenimą, puikiai sutarsi su vandens mėnesiu gimusiais vaikinais, kurie vertina pastovumą ir ramybę. Tokioje sąjungoje partneriai labai vertina ir gerbia vienas kitą, abu linkę palaikyti teigiamą atmosferą.

Metalas ir Medis

Jei gyvenime sutiksi taip pat metalo mėnesiu gimusį vaikiną, tokia sąjunga nebus palanki. Abu partneriai žavisi vienas kitu, jie linkę vyrauti, tad gali būti keblu pasiskirstyti vaidmenis. Jūs abu mėgstta savimi didžiuotis ir girdėti pagyras, tad galų gale buvimas šalia gali pradėti varginti.

Vanduo ir Vanduo

Tai turėtų būti skandalinga draugystė. Šis partnerus mėgsta gudrauti ir linksmintis. Tai ilgainiui sukeltų tavo nepasitenkinimą. Tau taip pat nepriimtinas gali pasirodyti jo gyvenimo tempas, tai tave pradės erzinti ir trikdyti. Lėtoka vandens atstovė taip pat kelia erzulį.

Vanduo ir Medis

Abu jie turi daugybę panašių charakterio savybių, be to, medis visuomet ras būdą tarpusavio santykius harmonizuoti. Pagal kinų tradiciją jūsų sąjunga ideali, abu jie yra šeimos žmonės, jų vertybės sutampa. Šie ženklai giminingi, o draugaudami jie gali tobulinti save .

Medis ir Medis

Stipri medžio ir medžio sąjunga, kai poroje abu nori dominuoti, bet vienas kitam nekliudo. Draugystė gali būti labai pozityvi, svarbu vengti nuobodulio ir kuo dažniau paįvairinti santykių kasdienybę. Abu jie turi labai panašias įgimtas savybes, kurios leis jaustis laimingais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis