4 dalykai, kuriuos vaikinai labiausiai dievina

Daug yra dalykų, kurie vaikinams krenta į akis, tačiau sako, jog šie keturi dalykai vaikinams įsirėžia į atmintį labiausiai... Jie dievina, kai merginos:

Lūpas tepa blizgiu

Merginos mano, kad vaikinai dievina nuostabias, žėrinčias ir švelnias blizgiu pateptas lūpas, nors iš tikrųjų juos iš proto veda pats blizgio tepimo ant lūpų procesas. Jei vaikinui suteiki šansą šį procesą stebėti, tuomet jis lieka patenkintas ir laimingas. Vaikinams patinka stebėti, kaip jo mergina puošiasi - šis procesas jiems yra magiškas.

Dauguma vaikinų pažvelgia beveik į kiekvieną sutiktą merginą, tačiau sulaukę atsakomojo gundančio merginos žvilgsnio vaikinai neabejotinai jaučiasi pakylėti ir sujaudinti. Todėl jei tau vaikinas iš tiesų krito į akį, tuo pat į jį pažvelk! Pats veiksmingiausias žvilgsnis - trumpas, tačiau efektyvus.

Suteikus bet kuriai merginai galimybę po 5 valandas per dieną sukiotis prie veidrodžio ir įteikus jai banko kortelę su neribotu limitu ji neabejotinai atrodys gerai. Tačiau gebėjimas net ir mažomis sąnaudomis stilingai bei skoningai apsirengti - štai kur klasė. Stiliaus pojūčio nenusipirksi jokioje parduotuvėje, todėl merginos su įgimtu stiliaus jausmu labai vertinamos.

Galbūt tai susiję su sportinėmis liemenėlėmis ir trumpais šortukais. Tačiau ne - vaikinai dievina, kai mergina yra energinga, atletiška ir pasitiki savimi bei savo kūnu. Nėra net svarstymų - geriau sportuoti ar ne. Jei dar mąstai, pradėk tuoj pat!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis