6 merginų tikros istorijos - taip jos išdavė savo vaikinus...

Skaudus dalykas ta išdavystė. Ir nors įprasta manyti, jog dažniausiai vaikinai yra išduodantys savo merginas, pasirodo, yra nemažai merginų, kurios pasiryžo išdavystei. 6 Lietuvos merginos prisipažino išdavusios savuosius... ir dar kokiomis aplinkybėmis!

„Atsibodo man jis ir viskas. Vis bandžiau sau įteigti, jog viskas gerai, santykiai klostosi, bet kuo toliau, tuo labiau mačiau, jog mums ne pakeliui. Prieš pat išsiskyrimą su vaikinu susitikau su vienu iš savo senų pažįstamų. Pasivaikščiojimas, saulėlydis, romantiški bučiniai... Neskaitau to visiška išdavyste, bet pasidaviau vakaro aistrai“, - Laura.

„ Su Tomu draugavau penkerius metus. Labai jį mylėjau, tačiau visą mūsų draugystę sugriovė viena mano klaida. Šventėme draugės gimtadienį, aš šiek tiek išgėriau vyno. Okey, ne šiek tiek. O visai nemažai... Kaip atsidūriau kito vaikino lovoje, gerai nepamenu. Negalėjau Tomui nepapasakoti tokio dalyko. Tai sužinojęs, jis mane paliko... Neįsivaizduojate, kaip plyšo širdis“, - Vaida.

„Galbūt Luko ir nebūčiau išdavusi, tačiau mačiau, kaip jis apgaudinėja mane. Sms žinutės su kitomis merginomis, akivaizdus flirtas ir ištepti lūpų dažais marškiniai. Nejaugi aš akla? Iš keršto susidėjau su savo kolega. Tai buvo trumpas romanas, bet įrodžiau Lukui, jog ir aš mėgstu žaisti purvinus žaidimus“, - Simona.

„Tikrai nebūčiau išdavusi savo mylimo žmogaus, tačiau mano vienas kaimynas per bendrą susibūrimą mane ėmė ir pabučiavo! Ir tai nebuvo pakštelėjimas į žandą... Aš traktavau tai kaip išdavystę - iš karto viską papasakojau savo draugui, o jis jau savo ruožtu pamokė kaimyną. Ups...“, - Veronika.

„Visuomet išdavystę laikiau kaip pačią žiauriausią elgesio formą. Kol pati taip nepasielgiau... Su vaikinu draugavome jau du metus, bet netikėtai jausmai įsiliepsnojo dešimčia metų už mane vyresniam vaikinui. Jis patraukė mane savo gyvenimiška patirtimi ir vyriškumu. Su juo užmezgėme romaną už mano vaikino akių. Maniškis iki šiol nieko neįtaria, o mano aistros objektas išvyko į užsienį...“ , - Lauryna.

„Vienas vaikinas mane traukė nuo pat studijų pradžios. Metai prabėgo, tačiau iš jo nesulaukiau jokio dėmesio. Susiradau gerą, nuoširdų, mylintį vaikiną, tačiau nepasakyčiau, jog jį mylėjau iš visos širdies. Galiausia dėmesį man pradėjo rodyti mano senoji simpatija. Mes pasimylėjome viename iš studentų vakarėlių, tačiau po pasimylėjimo jis dingo kaip į vandenį. O mano gerasis draugas nieko net neįtarė...“, - Kristina.

Nori ir tu išlieti širdį bei pasipasakoti? Rašyk mums, jei turi ką papasakoti santykių tema! Geriausių autorių istorijos bus publikuotos portale! Brūkštelėk el. paštu kamile@panele.lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis