10 dalykų apie vaikinus, kurių nežinojai

Šių dalykų apie vaikinus, ko gero, nebūsi žinojusi...

1.Vaikinams nereikia gražių merginų, jiems patinka prisižiūrėjusios, tvarkingos merginos. Kas iš to, jei mergina bus graži, tačiau nevalyva, netvarkinga ir atžagari?

2.Vaikinams patinka flirtuoti. Ir ne vien su sava mergina... Vaikinai - iš prigimties medžiotojai, kurie dievina sekti paskui grobį. Jei vaikino flirtas tik apsiriboja flirtu, viskas gerai. Tačiau jei matai pirmuosius neištikimybės ženklus, suklusk...

3.Vaikinui gali patikti minutę, o paskui jis gali visam laikui tave pamiršti. Vaikinai dažnai, apimti pirmojo įspūdžio, gali staiga įsimylėti merginą, tačiau neretai jie labai greitai pamiršta savo simpatiją. Merginos savo ruožtu kaip tik ne taip greitai prisileidžia vaikinus, tačiau lėčiau pamiršta.

4. Jei vaikinas sako, kad tavęs nesupranta, tai reiškia, kad galvoji ne taip kai jis. Su šia problema susiduria daugelis... Būtent todėl ieškok sielos draugo.

5. Vaikinams patinka švelnios merginos. Tikrai ne grubios ar šaltos merginos, vaidinančios ledo karalienes.

6. Vaikinai gali visą dieną flirtuoti, tačiau prieš miegą visada pagalvos apie merginą, kuri iš tiesų patinka. Taip jau yra - jei kažkas jiems TIKRAI patinka, jie to nepamirš.

7.Jei tikrai patinki vaikinui, jis nekreips dėmesio į tavo charakterio trūkumus. Tačiau tam reikia laiko ir vaikino supratingumo.

8. Vaikinai eina iš proto dėl merginos šypsenos. Ne, ne krūtinė ar putlios lūpos labiausiai traukia vaikinus, o nuoširdumas ir tikra šypsena.

9.Vaikinas bet ką padarys, kad tik atkreiptų merginos dėmesį. Jei ji jam tikrai patinka, jis dėl jos pasistengs.

10.Vaikinai nepakenčia, kai kalbat apie buvusius vaikinus. Tai - uždrausta tema tiek pirmojo, tiek dešimtojo pasimatymo metu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis