Šiais 3 mėnesiais gimusios yra protingesnės nei manė iki šiol

Ar niekada nepagalvojai, jog savyje talpini daugiau nei perteiki pasauliui? Iš tiesų neretai užgožiame savo įgimtas savybes, susijusias su protu, pasitikėjimu bei veržlumu. Tik neslopink tikrosios savęs - gali būti, jog esi kur kas protingesnė nei manei iki šiol, ypač, jei radai savo mėnesį šiame sąraše:

VASARIS. Šio gimimo mėnesio atstovai kuo puikiausiai suvokia savo privalumus, yra brandžiausi iš daugelio žmonių ir kaip asmenybės auga labai greitai. Vasario mėnesį gimę lengvai perpranta, kaip viskas veikia ir pasižymi savitvarda. Šį mėnesį gimusios pasižymi neįtikėtinu disciplinuotumu, žino, kokie yra jų apribojimai ir limitai. Jos susitelkia ne į baigtinumą, o į tikslo siekimą ir galiausiai turi tai, ko nori. Beje, ko gero, tavo bendraamžiai, draugai išsilavinę, įdomūs žmonės, todėl tu užmezgi visaverčius, draugiškus santykius, jūs visi domitės energijos, gyvumo suteikiančiais dalykais. Juk žinai pasakymą - pasakyk, kas yra tavo draugai, pasakysime, kas esi tu. Jei tu ir tavo draugai laisvalaikį leidžiate ne trindamiesi po prekybos centrus, o ieškodami intelektualių veiklų, vadinasi, ir tu esi išsilavinusi.

Tai stiprios ir dvasiškai tvirtos asmenybės. Joms netrukdo patiriamos emocijos, jausmai yra visiškai kontroliuojami arba ignoruojami. Šio mėnesio atstovai smalsūs, gilinasi į viską, kas tik patraukia jų dėmesį, domisi viskuo, kas tik yra verta jų dėmesingumo. Kažin ar juos įmanoma perkalbėti, jei jie dėl ko nors jaučiasi tikri. Pavyzdžiui, jei rugpjūtį gimęs sugebėjo save įtikinti, kad dangus yra purpurinės spalvos, niekam nepavyks jo perkalbėti, nes šį mėnesį gimę pasižymi itin dideliu pasitikėjimu savimi. Jie ši savybė dar nėra išugdyta, tuoj pat reikėtų ją tobulinti, mat taip bus galima pasiekti neregėtų aukštumų.

Niekas nepaneigs - esi atkakli. Jauti žinių alkį, nori mokytis, pažinti aplinkinį pasaulį. Taigi veikiausiai pritrauksi į gyvenimą aplinkybių, kurios padės ir skatins tobulėti. Atkaklumas - viena geriausių savybių, kuri leidžia tau irtis gyvenimo upe drąsiai ir narsia. Atkaklumas dažniausiai pasižymi tuo, jog visuomet, kad ir kas benutiktų, sieki savo tikslų ir niekada nepasiduodi. Be to, žinai, koks svarbus dalykas yra prisitaikymas, todėl dažnai prisitaikai prie aplinkybių. Per daug nestresuoji, jei tenka keisti planus. Žinai, kas tau patinka, ko nori, tuo pačiu esi atvira naujiems vėjams. Jei gauni kokį nors naują pasiūlymą, ilgai negalvoji ir sutinki jo imtis. Esi atvira naujovėms bei pokyčiams, todėl niekada nesėdi vienoje vietoje. Tu - tikra permainų asmenybė, kuri yra be galo intelektuali.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis