Net nenumanai, dėl kokios ypatybės vaikinas gali būti tau neištikimas (APKLAUSA)

Neištikimybė - skaudus reikalas. Nors merginos pasižymi puikia intuicija, neretai žinia apie vaikino neištikimybę trenkia kaip žaibas iš giedro dangaus. Kodėl tai įvyksta?

Santykiai itin nenuspėjamas dalykas. Jų kaitą gali lemti ne tik trečio žmogaus įsikišimas, bet ir aplinkybės. Kinojos Beijing Normal universiteto profesoriai atliko tyrimą, norėdami ištirti, kokia yra svarbiausia priežastis, skatinanti vaikinų neištikimybę.

Pasirodo, tai visai ne nesutarimai, konfliktai, ar simpatiška vaikino kolegė darbe. Tai... vaikino pinigai. „Atlygis, gaunamas darbe sąlygoja neištikimybę“, - būtent taip teigia tyrimą atlikę profesoriai.

Tyrimo metu buvo tirtos dvi vaikinų grupės. Vieną grupę sudarė vaikinai, gaunantys mažesnes nei vidutines pajamas. Kitą grupę sudarė vaikinai, gaunantys didesnes nei vidutinės pajamos. Visi tyrime dalyvavę vaikinai buvo įsipareigoję savo antrosioms pusėms. Tyrimo metu vaikinams buvo rodomos simpatiškų merginų nuotraukos ir vaikinų buvo klausiama, ar šie sutiktų pasilabinti su patraukliomis merginomis.

Vaikinai, gaunantys mažesnes pajamas, buvo nelinkę kalbėtis su nepažįstamomis gražuolėmis, o štai vaikinai, gaunantys didesnes pajamas, buvo iš karto pasiryžę leistis į kalbas su dailiomis merginoms.

Na, mesti savo verslinininko vaikino (jei tokį turi), tikrai nepatariame. Vis dėlto tyrėjai išskyrė, jog dideles pajamas gaunantys vaikinai save suvokia kaip galingesnius ir galinčius sau daugiau leisti. Anot tyrėjų, jie vis ieško geresnio, tobulesnio merginos varianto, todėl yra linkę dažniau keisti partneres. Kita vertus, jei šalia - mylima, ištikima ir patikima mergina, kitos merginos vaikinams nereikės.

Dar vienas tyrėjų pastebėjimas: pinigai gali iššaukti neištikimybę, mat nemažai uždirbantys vaikinai yra linkę daugiau keliauti darbo reikalais, jiems skiriamos dažnesnės komandiruotės, jie gali dažniau sau leisti poilsines keliones. O kelionės, kaip žinia, dažnai tampa išbandymu porai, mat atstumas stipriai veikia santykius ir tarsi uždega žalią šviesą neištikimybei: juk partneris vistiek nesužinos...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis