3 įrodymai, jog jį myli tikra meile

Tikra, nuoširdi, atsidavusi meilė - kiekvieno troškimas. Deja, mylėti tokia meile nėra taip jau lengva. Pirmiausia žmogų reikia įvairiapusiškai pažinti bei pasitikėti. O štai ir įrodymai, jog myli tikra meile...

Ne tik susidomėjimas, bet ir jūsų meilė partneriui nėra stabilus dalykas

Žmogaus psichika sudaryta iš persipinančių mąstymo lygmenų. Kalbant paprasčiau, įsivaizduokite, kad visi jūsų ilgalaikiai norai ir poreikiai išdėstyti viename lygmenyje, o tai, ką norite gauti ir ko jums reikia trumpalaikėje perspektyvoje, - visiškai kitame. Todėl jūsų meilė laikui bėgant gali kisti - transformuotis iš vienos meilės pakopos į kitą. Todėl jei pajutote, jog partneriui jaučiate šaltumą, esate nutolę, visuomet savęs paklauskite: ar tai sugebėsime išgyventi? Juk meilės be dūmų nėra, todėl pasistengus galima apeiti kiekvienas kliūtis.

Keičiantis partneriui transformuojasi ir meilė jam

Pradžiai – šiek tiek nerimą keliančių pastebėjimų. Suprantama, kad visas mūsų asmeninis pasaulis yra toks, kokį jį matome, taigi daugeliu atvejų mes nematome kitų žmonių tokių, kurie jie yra iš tikrųjų. Vertiname ir teisiame, nes tokia yra žmogiškoji prigimtis. Tačiau jei sugebame prisitaikyti prie partnerio kaitos (charakterio, profesinės ir t.t.), galime teigti, jog žmonų iš tiesų mylime ir jį priimame tokį, koks jis yra. Gebėjimas net sunkiausiose situacijose rasti bendrą kalbą, išeitį ir priimti žmogaus trūkumus, reiškia tikrą meilę.

Meilė partneriui keičia pavidalą, tačiau pats žmogus nesikeičia, tiesiog galiausiai suvokiame, koks jis yra iš tikrųjų.

Laikui bėgant pažįstame vienas kitą labiau, taigi nepriklausomai nuo to, kokie norime atrodyti, vis dėlto tikroji prigimtis neišvengiamai atsiskleidžia. Galbūt draugystės pradžioje ir idealizavome partnerį, tačiau laikui bėgant priimame jį tokį, koks jis yra. Gal jis netikęs kulinaras, galbūt ne tas, kuris kompanijoje žibėtų išmintimi, tačiau jei partneriui jaučiame stiprius jausmus, priimse jį su visais jo tariamais minusais. Realybės priėmimas - kone svarbiausias faktorius, lydintis sėkmingą meilę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis