3 vaikinų tipai, kurių reikia vengti iš tolo

Šių trijų vaikinų tipų patariama saugotis labiausiai, sako santykių ekspertai. Todėl jei vieną iš jų sutikai, bėk neatsigręždama.

Finansiškai neįgalus

Tik labai kvaila moteris lieka su vyru, kuris kaskart dingsta, vos tik jai prireikia kad ir nedidelės pagalbos. Jokiai merginai nereikia vaikino, kuris nesugeba finansiškai savimi pasirūpinti. Tai, jog vaikinas nėra finansiškai stabilus, gali pastebėti per pirmuosius pasimatymus. Jei jis niekada nesusimoka už save ar prašo tavęs paskolinti pinigų, tai ženklas, jog jis arba nemoka taupyti, arba naudojasi tavo gerumu.

Vaikinas
Vaikinas
Shutterstock nuotr.

Jei esi tas vaikinas, kuris supyksta dėl kiekvienos smulkmenos, arba kelia dramas lygioj vietoj – sveikiname, tu varai savo moterį iš proto. Nors dramų karalienėmis tituluojamos merginos, neretai ir vaikinai įsijaučia į vargšų vaidmenis. Pažvelk į sergantį vaikiną - nors jo temperatūra pakilusi vos vos, atrodo, jog jis tuoj mirs. Taip jau yra - moksliškai nustatyta, jog vaikinai sunkiau perneša skausmą nei merginos. Tad jei vaikinas nuolatos skundžiasi įvairiais dalykais (jam per šalta, per sunku darbe, skauda petį ar erzina kaimynai), žinok, jog jis burbės dėl visko pasaulyje. Tau rinktis, ar tęsti ryšį su burbekliu.

Merginos ypač nekenčia vaikinų, kurie jas apgaudinėja, kad ir kaip subtiliai jie tai daro. Jei vaikinas prisipažino, kad ankstesniuose santykiuose buvo neištikimas, nenustebk, jei vieną dieną jis apgaus ir tave. Todėl atidžiai rinkis partnerį - verčiau paklausinėk jo apie buvusiais draugystes, ar jos buvo ilgametės. Jei vaikinas - donžuanas, jis gali slėpti nuo tavęs informaciją apie buvusias. Pabūk slapta CŽV agentė ir pašnipinėk jo socialinio tinklo profilį - ten gali aptinkti naudingos informacijos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis