10 pačių geriausių filmų apie meilę, kuriuos gali būti pamiršusi (VIDEO)

Nepatinka lėkštos romantinės komedijos, kurių siužetas pasimiršta po valandos, filmas neįtraukia ir nesukelia bent menkučio virpulio širdyje? Tuomet šis sąrašas kaip tik tau. Atrinkome dešimt pačių geriausių ir labiausiai įsimenančių filmų apie nuostabią meilę.

„500 Vasaros dienų“ (angl. „(500) Days of Summer“)

Tai labai nuoširdi meilės istorija su komiškomis situacijomis. Istorija iš pirmo žvilgsnio primena nelaimingos meilės pasakojimą, tačiau viskas yra visiškai kitaip, nei galima numanyti. Tai filmas apie porą, kurios vienas dalyvis patiria meilę iš pirmo žvilgsnio, o kitas – apskritai netiki meile. Šmaikštūs nuotykiai ir nuoširdūs pokalbiai tiesiog priverčia pamilti veikėjus ir kartu išgyventi visus skaudžius momentus. Filme pasirodo merginų numylėtinis Josephas Gordonas-Levittas, kuriam po vaidmens šiame filme atsivėrė durys į plačius kino vandenynus. Prie jo prisijungia ir antrąją pagrindinio veikėjo pusę suvaidinusi Zooey Deschanel.

„Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ (angl. „The Fault of Our Stars“)

Gerai emociškai susipurtyti norintiems žiūrovams vertėtų peržiūrėti šią itin jautrią praėjusių metų romantinę dramą apie dviejų paauglių meilės istoriją. Skirtingai nuo kitų panašių pasakojimų, ši istorija yra apie du mirtinomis ligomis sergančius žmones, kurie siekia iš gyvenimo pasiimti viską, įskaitant ir labai laikiną meilę. Filmas parodo ne tik santykių, bet ir paties gyvenimo trapumą, todėl ši istorija taip skausmingai paliečia kiekvieno žiūrovo širdį. Pagrindinius vaidmenis juostoje atlieka kylančios Holivudo žvaigždės Shailene Woodley ir Anselis Elgortas, kurie tiesiog nepriekaištingai įkūnijo savo veikėjus ir leido patiems pajusti jų išgyvenamą džiaugsmą ir skausmą.

„Last Night“

Pagrindiniai filmo herojai - laimingai vedusi pora. Jų gyvenimas atrodo idealus, jie džiaugiasi vienas kito draugija, turi gražius namus, svajoja apie jų laukiančią bendrą ateitį. Tačiau vieną dieną žmona netikėtai gatvėje sutinka savo jaunystės laikų vaikiną, o jos sutuoktinis išsiruošia į komandiruotę, kur jį lydės itin žavinga kolegė. Ar tvirta santuoka yra tvirtesnė už geismą?

Visko teorija“ (angl. „The Theory of everything")

Tai istorija ne tik apie nepaprastus žmogaus sugebėjimus, bet ir apie tyrą dviejų žmonių meilę, nugalinčią pačias didžiausias negandas ir gyvenimo siunčiamus išbandymus. „Visko teorija“ yra labai jautrus pasakojimas, kuris parodys ne tik laimingas, bet ir skausmingas S. Hawkingo ir jo žmonos Džeinės gyvenimo akimirkas. Pagrindinius vaidmenis filme atlieka jaunosios kartos aktoriai Eddie‘is Redmayne‘as, sukūręs nepriekaištingą fizinės negalios kamuojamo žmogaus portretą, ir Felicity Jones, suvaidinusi visą gyvenimą dėl mylimo žmogaus paaukojusią moterį.

„Leap Year“

Anna laukia nesulaukia, kada gi jos vaikinas susiprotės jai pasipiršti. Kai vakarienės metu jis ištraukia iš kišenės mažą aksominę dėžutę, jai sustoja širdis. Nejaugi jai pasipirš? Vaikinas atidaro dėžutę, o ten - auskarai! Anna nusivilia, tačiau išlydi savo vaikiną į Airiją su pažadu aplankyti. Annos tėtis, guosdamas dukrą dėl nepavykusių piršlybų užsimena, kad Airijoje yra tradicija, kad keliamųjų metų vasario 29-ąją merginos turi teisę pirštis savo vaikinams nelaukdamos jų iniciatyvos. Anna taip ir nusprendžia padaryti. Bet ar vaikinas visgi sutiks?

„P.S. I Love You“

Holė - jauna našlė, gedinti netikėtai mirusio vyro. Po vyro laidotuvių praėjus kelioms dienoms ji gauna paslaptingą paketą su grotuvu, kurį įjungus pasigirsta mirusio jos vyro balsas. Iš pradžių Holė galvoja, kad tai - tiesiog žiaurus pokštas, tačiau paaiškėja, kad prieš numirdamas jos vyras surengė jai nepamirštamą kelionę į jo gimtinę Airiją, kur jiedu ir susipažino. Keliaudama ji nuolat sulaukia jo paruoštų staigmenų net neįsivaizduodama, ką jos velionis vyras visgi jai paruošė...

„He's Just Not That Into You“

Filmas, kurį tiesiog privalo pažiūrėti kiekviena mergina. Merginos dažnai prisikuria svajonių, o vaikinų mąstymas - paprastesnis. Jei jis tau neskambina, tai nereiškia, kad jis pametė telefoną, jį pagrobė ateiviai arba jo katei daro operaciją. Jei vaikinas norės su tavimi susisiekti, jis padarys viską ir jokia kliūtis nepastos jam kelio. Tačiau kaip išmokti save apgaudinėti ir suvokti, kad vaikinas, dėl kurio tu eini iš proto, tiesiog nenori tavęs matyti? Tuo labiau, kad suvokdama šią tiesą tik padėsi sau.

Dear John“

Jis – kurį laiką be tarnybos likęs karininkas. Ji – į gimtąjį miestelį atostogauti sugrįžusi studentė. Jie susipažįsta, įsimyli, tačiau vos po dviejų savaičių tenka išsiskirti: Channingo Tatumo įkūnijamas Johnas privalo išvykti atgal į tarnybą. Ar atstumas nepražudys ką tik prasidėjusių jausmų? Ar įmanoma meilę puoselėti laiškais ir trumpais pasimatymais?

„A Walk To Remember“

Jamie – mokyklos keistuolė, iš kurios šaiposi populiarios merginos. Landonas – „blogiukas“ su kuriuo draugauti norėtų visos. Ir štai vieną dieną jis netikėtai paprašo tylenės Jamie padėti jam ruošiant namų darbus, nes jo mokslo rezultatai toli gražu nedžiugina. Tiesa, kaip vėliau paaiškėja, su viena sąlyga: Jamie negali niekam sakyti, kad jis su ja bendrauja. Principinga mergina tokiam pažeminimui nepasiduoda ir ilgainiui Landonas ją įsimyli. Tačiau jaunuolių meilės laukia didžiulis išbandymas...

„The Lucky One“

Zacas Efronas vaidina karį, kurį nuo tragiškos mirties išgelbėjo atsitiktinai dėmesį patraukusi merginos nuotrauka. Dėkodamas likimui jis prisiekia, kad suras tą merginą ir jai atsidėkos. Po ilgų paieškų karys pagaliau suranda paslaptingąją merginą ir įsidarbina jos namuose. Tačiau kai paaiškėja, kas ji iš tiesų, filmo siužetas netikėtai pasikeičia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis