Žinok visiems laikams: 10 dalykų, kurie atstumia net ir labiausiai įsimylėjusi vaikiną

Neretai mąstydamos apie tai, kas atstumia vaikinus, pagalvojame vien tik apie išvaizdos niuansus. Pasirodo, tiesa slypi visai kitur, mat vaikinai įvardina ne išvaizdos ypatybes, bet asmenines charakterio savybes, kurios gali dar ir kaip atstumti. Vaikinai sutiko įvardinti, kokie dalykai yra labiausiai atstumiantys, kalbant apie merginas.

Princesė moliūge vietoje karietos. Yra merginų, kurios jaučiasi pasaulio bambomis - tai gražios, savimi pasitikinčios, dailiai besirengiančios merginos, kurios į visus žiūri tarsi iš aukšto, ypatingai vaikinus. Tokios princesytės, deja, gali ir užstrigti savo karalystėje, nepamačiusios pasaulio. Vaikinai nemėgsta šaltumo, jiems patinka paprastos ir žemiškos merginos.

Per tankios ir visai netinkančios netikros blakstienos. Nesvarbu - ar kalbėtume apie priklijuojamas, ar kosmetologės kėdeje priauginamas blakstienas, visur svarbu saikas. Vaikinai dažnai pastebi merginas, kurių blakstienos atrodo nenatūraliai. Ir pastebi visai ne iš gerosios pusės. Priešingai - tokios blakstienos iki mėnulio tinka nebent einant į Helovyno vakarėlį. Jei ir po vakarėlio su tokiomis puošiesi - vargu, as kuris vaikinas tokias blakstienas pagirs...

Makiažo sluoksniai. Makiažas, paliekantis savo pėdsakus - patikėkite, nieko vaikinams nėra baisesnio už tai. Jei palietus tavo skruostą ant vaikino pirštų lieka kalnas maskuojamos pudros, tai jį gali nejuokais išgąsdinti.

Gana apie išvaizdą! Vaikinus atstumia ir tos, kurios yra... labai landžios. Laputės smalsutės į kompaniją tinka tik tiems, kurie yra tokie patys apkalbų mylėtojai, o kaip žinia, tokių vaikinų iš tiesų mažai. Būtent todėl tos, kurios kiša nosį ne į savo teritoriją, dažnai vaikinų yra nulinčiuojamos. Ko galima iš to pasimokyti? Mažiau apkalbinėti ir mąstyti apie kitų žmonių gyvenimus. O ypač nustoti apie tai diskutuoti prie vaikinų!

Panelės teisuolės. Įrodyti savo tiesą yra sveikintina, tačiau nuolatos ginčytis ir įsijausti į panelės teisuolės vaidmenį - visai kas kita. Vaikinai iš prigimties trokšta būti situacijos valdovais. Tai visiškai nereiškia, jog būtina jiems nusileisti - priešingai, argumentuoti savo nuomonę būtina. Tačiau jei kiekviename žingsnyje prieštarauji ir bandai sukelti konfliktą, tikrai gali atstumti net ir taikiausio charakterio vaikiną.

Rūkalų kvapas Rūkalų kvapas kaip ir negeras burnos kvapas bendrąja prasme gali būti itin reikšmingas vaikinui renkantis merginą. Nors nemaža dalis vyrų rūko, daugelis jų vis dėlto pripažįsta, kad nesusitikinėtų su rūkančia mergina. Todėl gal pagaliau verta mesti cigaretę į šalį?

Saiko vartojant alkoholį nebuvimas. Kompanijoje visuomet būna viena mergina, kuri nesugeba kontroliuoti išgeriamo alkoholio kiekio. Neišgėrusi ji būna draugiška ir linksma mergina, bet pavartojosusi alkoholio gali tapti nekontroliuojama, priimti netinkamus ir kvailus sprendimus. Didelis kiekis suvartoto alkoholio pavojingas ne tik sveikatai, bet ir bendravimui su priešinga lytimi. Vietoje gražaus pokalbio su vaikinu, girta mergina tik kalbės nerišlias nesąmones, o toks dalykas tikrai ne geriausias būdas užmegzti naujas pažintis.

Nuolatiniai skundai ir dejavimai apie tai, ko nesugebi. Kai mergina nuolat pabrėžia, kad nemoka to ar ano ar nepasižymi vienomis ar kitomis savybėmis, ilgainiui tai nusibosta. Jei tai tiesa, imkis priemonių ir ištaisyk padėtį, kad nebereikėtų dejuoti, o jei netiesa, tai tiesiog atskleidžia nepasitikėjimą savimi, ir tikrai neprideda tau patrauklumo.

Susikaustymas. Yra begalė patarimų ir triukų, kaip bendrauti su vaikinais, juk nenuostabu,kad dauguma merginų bijo padaryti ką nors ne taip ir atbaidyti priešingą lytį. Visgi, jei elgsiesi natūraliai ir būsi savimi, neatrodysi susikausčiusi ar nebendraujanti panelė, priešingai – pasirodysi įdomi ir protinga asmenybė, kas gi nenorėtų su tokia susipažinti? Jei tavo tikslas yra susirasti vaikiną, draugiškas bendravimas su priešingąja lytimi yra pirmas žingsnis sėkmingos draugystės link.

Flirtas su kitais.Tai akivaizdu, bet net ir pati nenorėdama gali parodyti vaikinui, jog tavimi negalima pasitikėti. Pavyzdžiui, ar rašai trumpąsias žinutes kitiems vaikinams pasimatymo metu? O gal flirtuoji su kitais net ir tada, kai būni su savo simpatija? Jei sieki rimtų santykių su žmogumi, turėk omeny, kad vaikinas tikrai kreipia dėmesį į tai, kaip elgiesi, būk paslaptingesnė ir atvirai neflirtuok su kitais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis