Trokšti būti labiau matoma „Facebook“? Štai keturi pasiūlymai

Socialinių tinklų manija šiuo metu apėmusi visą pasaulį. Yra žmonių, kurie trokšta atsiriboti nuo internetinės erdvės, tačiau didžioji dalis siekia tapti kuo žinomesniais ir populiaresniais. Jei ir tu trokšti būti labiau matoma socialiniame tinkle, paskaityk šiuos patarimus:

Būk optimistiška ir pozityvi

Geros naujienos plinta greičiau ir toliau, nei bet kas kita socialinėje žiniasklaidoje, kitaip nei tradicinėje žiniasklaidoje. Psichologai teigia, kad mums svarbu, kaip mūsų draugai ir pažįstami reaguoja į tai, kuo mes pasidalijame.

Nustebink!

Tyrimai parodo, kad žmonės daug dažniau linkę pasidalinti turiniu ar paspausti „Patinka“, jei turinys iššaukė stiprią emocinę reakciją. Tai gali būti moksliniai straipsniai apie sensacingus naujus atradimus , kurie nustebins arba prajuokins.

Rašyk ir skelbk tai, kas gali būti įdomu tavo draugams ir sekėjams

Net jei būsi pozityvi ir sugebėsi iššaukti stiprias emocijas, bet neatsižvelgsi į tai, kas įdomu tavo draugams ir sekėjams, vargu ar tapsi populiari. Turi suvokti, ko trokšta tavo auditorija. Jei orientuojiesi į mados ar stiliaus naujienų skelbimą ar trokšti vystyti pramoginį turinį, venk mokslinių teriminų. Ir priešingai - jei nori kuo mažiau sieti savo skelbiamą informaciją su pramogomis, venk įvairiausių juokingų vaizdo įrašų ar frazių. Nusistatyk konkretų profilio braižą ir jo laikykis.

Rašyk ir skelbk tai, kuo tavo draugai ir sekėjai norės pasidalinti su kitais

Žmonės dalijasi medžiaga ir turiniu ne tik todėl, kad tai jiems padarė įspūdį, bet ir patys norėdami padaryti įspūdį kitiems. Todėl pasirink kuo įspūdingesnius ir labiau akį traukiančius paveikslėlius, vaizdo klipus ar įrašus. Ypač tinka tai, kas šiuo metu trendina ir yra ant bangos. Patartina ir pačiai sekti kuo daugiau garsių žmonių - tuomet galėsi sužinoti, kas iš tiesų madinga.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis