5 neįtikėtini faktai, kuriuos atskleis vaikino „Instagram“ paskyra

Šnipinėjimas - ne tokia jau bloga veikla, kai jos ne per daug. Tikriausiai ir tu ne kartą esi tyrinėjusi savo simpatijos Facebooko paskyrą, o apie ilgametes draugystes net nešnekame - net naktį pažadinta pasakytum, kas dedasi ant vaikino socialinio tinklo sienos.

Ne ką mažiau įdomių dalykų apie vaikiną gali pasakyti ir jo Instagramo paskyra. Instagramas - socialinė platforma, kurioje galima talpinti viską - nuo katino nuotraukų iki smagių vaizdelių šėlstant su draugais festivalyje.

Nenuostabu, jog daugelis vaikinų taip pat aktyviai naudojasi šiuo socialiniu tinklu. Peržvelk JO Instagramą - pažadame, gali aptikti tikrai įdomių dalykų.

1. Sekėjų skaičius parodo jo ego laipsnį. Tūkstančius sekėjų turintis vaikinas kiek skirsis nuo to, kurio sekėjai - vien keli artimi draugai ar buvę bendraklasiai. Nesitikėk, jei vaikinas, Instagramo tinkle nuolat talpinantis selfius ar naujausių automobilių nuotraukas, bus paprastas kaip dvi kapeikos. Ir priešingai - jei vaikinas Instagrame nelinkęs viešinti savo gyvenimų akimirkų, jis gali būti kiek uždaresnis. Tačiau tai tik spėjimai, kurie gali nepasitvirtinti.

2. Jo interesus atskleidžia tai, ką jis seka. Jei vaikinas seka šimtus karščiausių modelių, vargu, ar jis bus tinkamas kandidatas į tavo širdį. Nebent sugebėsi pažaboti jo aistrą vis naujai merginai... Būtinai peržvelk jo sekamų žmonių sąrašą - gal ir tu domiesi ta pačia užsienio žvaigžde ar žymiu rašytoju. Puiki tema pokalbiui, tiesa?

3. Tai, ką jis skelbia šioje socialinėje erdvėje, nusako jo asmenybę. Jei ieškai rimto vaikino, nesižavėk tuo, kurio Instagramas perpildytas nuotraukomis iš vakarėlių. Jei matai, jog šis dažnai Instagrame talpina paikus juokelius apie moteris ar apsinuoginusių merginų nuotraukas, taip pat bėk šalin. Geras ženklas, jei aptiksi nors vieną nuotrauką su jo šeima - reiškia, šeimą jis laiko vertybė ir jo gyvenime ji užima svarbią vietą.

4. Jo like`inimo aktyvumas gali parodyti, kuo jis domisi. Peržvelk vaikino like`inimo istoriją. Ji gali parodyti, ar jis nėra susižavėjęs kokia nors kita mergina. Sutiksi - šiandien simpatijos dažnai išreiškiamos like`ais socialiniuose tinkluose. Todėl užbėgdama neištikimybei ar įskaudinimui už akių patikrink, ką vaikinas like`ina.

5. Ar jis iš viso turi Instagramo paskyrą? Taip, iš tiesų yra žmonių, kurie netrokšta viešinti asmeninio gyvenimo momentų su nepažįstamaisiais. Galbūt jo paskyra užslaptinta? Tai reiškia, jog jis trokšta dalintis savo asmenine laime tik su sau artimais žmonėmis. Kaip bebūtų, Instagramo paskyros nebuvimas- jokia didžiulė bėda. Tačiau jei tu be socialinių tinklų negali išverti nė dienos, vaikinui, nesinaudojančiam Instagramo tinklu, gali pasirodyti neįprasta, jog fotografuoji pyragą ar praeinantį šunį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis