Suklusk! Jei šie 6 reiškiniai aptinkami tavo kambaryje, tai sėja nelaimes

Bioenergetikos reikšmė mūsų kasdieniam gyvenimui žinoma jau nuo senų senovės. Labai daug ką gali nusakyti ir atmosfera mūsų gyvenamojome patalpoje, ypač miegamajame. Parapsichologai siūlo nedelsiant atkriepti dėmesį į šešis reiškinius, kurie gali būti nelaimių, nesėkmių, užklumpančių ligų bei išdavysčių priežastis.

1. Veidrodis kambaryje pastatytas priešais tavo lovą. Ne veltui veidrodis siejamas su tiltu iš praėjusio į dabartinį gyvenimą. Jei praeities gyvenime gyvenai nuodėmių pilną gyvenimą, buvai blogas žmogus, tikėtina, jog iš veidrodžio priešais tavo lovą tau lengvai persiduos neigiamos patirtys ir pasireikš šiandienos realybėje.

2. Kambaryje daug raudonos spalvos elementų. Jei tavo kambaryje apstu raudonos spalvos daiktų, ar sienos nudažytos raudona spalva, tai gali sukelti problemas su širdimi bei kraujotaka. Senovėje buvo tikima, jog šios spalvos paplitimas kambaryje gali lemti įvairius negalavimus ir net... ankstyvą mirtį!

3. Tavo darbo stalas pastatytas priešais langą. Toks darbinio stalo įkomponavimas kambaryje gali sukelti problemas mokykloje, universitete ar darbe. Tikima, jog toks interjero sprendimas blaško dėmesį, trukdo susikaupti. Ir ne tik namuose - bloga aura persiduoda ir mokantis bei dirbant kitur.

4. Tavo kambaryje nemažai mirusių žmonių nuotraukų. Jei apsidairiusi matai nemažai jau išėjusių iš gyvenimo žmonių nuotraukų (tėvų, senelių, draugų), verčiau jas nukabink ir pasidėk į stalčių. Nors gali atrodyti, jog tai tėra gražus gestas atminti išėjusius, sau gali užsitrauki nelaimes ir ligas.

5. Tavo katė visuomet įsitaiso vienoje kambario vietoje. Jei tai - ne katei specialiai skirtas narvelis, gultas ar miegamoji lova ar sofa, žinok, jog iš tos vietos sklinda pavojingi žemės spinduliai. Šunys, priešingai, tokių vietų vengia. Venk toje vietoje stovėti arba padėk joje kokį nors daiktą, jog katė ten neįsitaisytų.

6. Miegi ne galva į šiaurę. Jei skundiesi nervingumu, nemiga ar prasta koncentracija, pasitikrink, kurioje pusėje įtaisyta tavo lova. Tavo galva miegant turėtų būti šiaurinėje pusėje, tik taip išvengsi miego sutrikimų ir tinkamai pailsėsi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis