Požymiai, kad susitikinėji su vaikinu, nevertu tavo dėmesio

Neseniai pradėjai susitikinėti su vaikinu, bet širdyje kažkas kirba... Ar iš tiesų jis man tinkamas? Ar mus kažkas sieja? O gal mes - visiškai skirtingi ir tik atsitiktinumo dėka susitikome?

Nors tu - svo santykių šeimininkė ir pati sprendi, toliau vystyti santykius ar juos nutraukti, vienu klausimu mes tau padėti tikrai galime. Padėsime tau atskirti vieną vaikinų tipą, nuo kurio reikėtų bėgti kuo toliau. Tai - vaikiški vaikinai, kurių elgesio supaisyti nepavyksta niekam. Vaikiško vaikino bruožai yra:

Jis agresyviai ėmė siekti tavo dėmesio, kai susipažinote.

Jis ne šiaip paprašė telefono, ne. Jis visą vakarą sekiojo iš paskos, kol galiausiai sutikai nueiti su juo į pasimatymą. Vaikinas, turintis nemenką santykių patirtį, vargu, ar taip skubiai trokštų susipažinti su mergina - verčiau ją užkariautų lėtesniais, tačiau ne tokiais grubiais būdais.

Jis daug žada, bet mažai įgyvendina.

Jis mėnesių mėnesius maldauja eiti su juo vakarienės į tavo mėgstamiausią restoraną mieste, o kai galiausiai sutinki, paklausia, gal galite užkąsti ir pabūti jo namuose. Vaikinai, kurie daug daro, nėra linkę kalbėti niekų - priešingai, jie

Jis nebuvo draugavęs su mergina.

Paprastai tokie vaikinai ir neskuba užmegzti santykių. Jei pažinties pradžioje jis prisipažįsta niekuomet su nieko nebandęs užmegzti santykių, žinok, jog su šiuo vaikinu gali būti sudėtina. Kita vertus - galbūt tu būsi ta pirmoji, kuri išmokys vaikiną megzti ryšius ir klostyti sėkmingus santykius.

Pora
Pora
Shutterstock nuotr.

Jis nori, kad juo rūpintumeisi.

Kartais tu svarstai, ko jam reikia – merginos ar mamos. Vaikiškai besielgiantys vaikinai dažniausiai trokšta merginos, kuri visapusiškai jais rūpintusi - gamintų vakarienę, padėtų su universiteto darbais, organizuotų pasimatymus ir t.t. Savarankiški, subrendę vaikinai dažniausiai patys rodo iniciatyvą.

Jis neapgalvotai pasielgia, paskui gailisi.

Jis nepagalvojo, kad per savo gimtadienį lauki iš jo žinutės. Vaikinai, kurių galvose švilpauja vėjai, iš tiesų atlieka neapgalvotus veiksmus, tačiau dažniausiai ne iš blogos valios - jie paprasčiausiai nepagalvoja apie pasekmes. Tavo reikalas, taikstysiesi su tokiomis vaikinų klaidomis, ar paprasčiausiai ieškosi labiau subrendusio vaikino.

Jis niekada neįgyvendina to, ką suplanavo.

Jei ir prieinama iki to, kad jis kažką suplanavo, greičiausiai plano jis neįgyvendins. Tokie vaikinai gali pažadėti daug ką - kelionę, vakarienę po žvaigždėtu dangumi, savaitgalio išvyką ir t.t., tačiau jau kelintą kartą tave apvilia, vis planus atšaukdami. Tai - dar vienas vaikiškumo požymis. Subrendę vaikinai dažniausiai savo planų laikosi ir jų neatšaukia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis