Sensacija: vienuolė, dainuojanti kaip diva(VIDEO)

Daugelis tikriausiai dar nespėjo užmiršti neseniai pasibaigusio muzikinio šou „Lietuvos balsas“. Lygiai tokio paties formato šou vyksta ir Italijoje, o jo metu teisėjams ir salėje esantiems žiūrovams teko išvysti tai, ko tikrai nepamatysi kiekvieną dieną.

Kai viena iš dalyvių užlipusi ant scenos pradėjo dainuoti atlikėjos Alicios Keys dainą „No One“ teisėjai iškart buvo pakerėti jos vokalo. Tačiau kai paspaudę mygtuką išvydo, kas gi atlieka šią dainą, jie neteko amo: ant scenos jausmingą pasirodymą atliko ne kas kitas, o tikrų tikriausia vienuolė!

25-erių sesuo Christina Scuccia į konkursą atvyko kartu su kitomis seserimis iš savo vienuolyno bei savo tėvais. Komisija, sužavėta jos pasirodymo, dar kartą paklausė, ar ji tikrai yra vienuolė ir ką apie tokį jos pasirodymą pasakytų popiežius. Iš Sicilijos kilusi mergina atsakė, kad ji tikrai yra vienuolė ir kad po šio pasirodymo tikisi paties popiežiaus skambučio.

„Jei žinočiau, kad rasčiau jus bažnyčioje, kiekvieną sekmadienį ateičiau“, - sužavėtas vienuolės talento kalbėjo vienas iš komisijos narių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis