Kas nutinka, kai merginai nuolat kartojama, jog ji graži(VIDEO)

Taip, kiekviena mergina turi žinoti, jog ji - unikali ir savaip graži. Tačiau nerasime merginos, kuri nemėgtų, kai jai žarstomi komplimentai už puikią jos išvaizdą. Tačiau ar pagalvojote, kad kartais tie komplimentai gali pridaryti daug žalos?

Nors merginos šiandien gali mokytis, studijuoti ir dirbti tuos pačius darbus kaip ir vaikinai, vis dar išlikę tam tikri stereotipai, jog pagrindinė merginų pareiga - užaugus tapti geromis žmonomis ir mamomis bei kurstyti namų židinį. Tuo labiau, jog manoma, kad mergina visuomet privalo būti pasitempusi ir puikiai atrodyti. O kas, jei ta mergina labiau už viską trokšta taisyti automobilius, tiesti kelius ir dirbti kitus vis dar „vyriškais“ laikomus darbus?

JAV interneto, televizijos bei mobilaus ryšio tiekimo kompanija „Verizon“ atliko tyrimą, kurio metu paaiškėjo, jog net 66% ketvirtos klasės moksleivių mergaičių mėgsta matematikos, biologijos bei fizikos pamokas. Tačiau tik 18% inžinerinių specialybių absolventų yra merginos. Kodėl taip nutinka? O gi todėl, kad dėl dažnai girdimų komentarų, kad merginai „vyriška“ profesija netiks, daugelis merginų augdamos užgniaužia savo svajones ir studijuoja ne tą, ką iš tikrųjų trokšta. „Verizon“ apie tai sukūrė klipą, skatinantį girti mergaites nuo mažų dienų ne tik už grožį, bet ir intelektinius sugebėjimus.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis