Modelių atranka – kaip joje nepasimesti ir pasitikėti savimi?

Pirmasis žingsnis modelio karjeros link yra dalyvavimas modelių atrankoje. Deja, ne visos merginos į atrankas žingsniuoja pasitikėdamos savo jėgomis – daugelį prieš atrankas kamuoja jaudulys, vargina stresas ar baimė. Tačiau tai visiškai normalu! Štai keli būdai, kaip nugalėti jaudulį ir pasitikėti savo jėgomis.

Žinomas modelis ir „Image Group“ bendrasavininkė Meda Jonaitytė, organizuojanti modelių atrankas jau daugelį metų, teigia, jog bijoti pasirodyti atrankose nėra dėl ko. Vis dėlto, baimė pasirodyti prieš komisiją būdinga daugeliui merginų: ,,Labai dažnai merginos į atrankas atsiveda artimą žmogų – seserį ar draugę. Taip merginos kur kas drąsiau jaučiasi ir labiau pasitiki savimi.“

Nuotr. Gertrūdos Varnaitės. Modelis Meda Jonaitytė.

Kaip išsiugdyti drąsą einant į modelių atranką? Kokia šukuosena, apranga ir makiažas yra tinkami dalyvaujant atrankoje? Kalbamės su Meda ir aiškinamės labiausiai rūpimus klausimus.

Svarbiausia – atsipalaiduoti

Meda teigia, jog dalyvaujant atrankoje jokių ypatingų komisijos sužavėjimo būdų nėra. ,,Be abejo, pirmą kartą išvydę merginą mes pirmiausiai vertiname merginos fizinius duomenis, o tik vėliau kreipiame dėmesį į merginos komunikabilumą, gebėjimą palaikyti pokalbį“, – teigia Meda. Vis dėlto, jei tokiomis savybėmis mergina nepasižymi, galima lengvai jas išsiugdyti. Agentūros bendrasavininkės patarimas visoms pirmą kartą dalyvaujančioms atrankoje – kuo labiau atsipalaiduoti ir pasitikėti savo jėgomis: ,,Remiantis mano sukaupta patirtimi, niekuomet nebuvo atvejų, jog kuri nors mergina iš atrankos būtų išėjusi įskaudinta ar įžeista, nemaloniai pasijutusi. Niekas nepriekaištauja dėl to, jog pabandei savo laimę. Net jeigu nepasiseks, išeisi labiau motyvuota siekti savo tikslų“, – teigia modelis. Anot Medos, jei mergina ypatingai jaudinasi, prieš atranką vertėtų išbandyti atsipalaidavimo pratimus.

Modeliai
Modeliai
Vida Press

Jauskis patogiai!

Kalbant apie aprangą, mergina turėtų ateiti apsirengusi drabužiais, kurie pabrėžtų kūno formas. Einant į atranką puikiai tinka aptempti džinsai ar prigludusi palaidinė: ,,Dažniausiai merginos renkasi juodos spalvos drabužius, kurie dar labiau pabrėžia figūrą“. Anot modelio, derėtų nesirinkti plačių formų drabužių, mat komisija neturi daug laiko įvertinti merginos kūno formų. Pasak Medos, aukštakulniai atrankose tikrai nėra privalomi, todėl jei mergina neavi aukštakulnių ir nėra įpratusi su jais vaikščioti, laisvai gali rinktis sportbačius ar kitokius jai patogius batus. Svarbiausia – jaustis komfortabiliai.

Prioritetas minimalizmui

Šukuosena ir makiažas – tai pat aktualūs veiksniai, lemiantys sėkmingą pasirodymą komisijai. ,,Kalbant apie makiažą ir šukuosenas, labiausiai vertinamas minimalistinis įvaizdis – kuo kukliau, tuo geriau. Merginos neturėtų rinktis itin ryškaus makiažo, kuris nuslėptų tikruosius jų veido bruožus“, – pasakoja Meda. Anot jos, pakanka vos kelių blakstienų tušo potėpių bei kelis kartus patepti lūpas blizgiu. Modelis teigia, jog iš tiesų būna atvejų, kai merginos į atrankas atkeliauja ryškiai pasidažiusios. Tokiu atveju merginų paprasčiausiai prašoma nusivalyti makiažą. Anot Medos, nereikėtų persistengti ir su šukuosenomis – plaukai gali būti tiek palaidi, tiek surišti į arklio uodegėlę ar kuoduką, tačiau jokių ypatingų šukuosenų prieš atrankas atlikti nereikia. Neužmiršk, jog atrankose labiausiai vertinamas saiko pojūtis.

Norėtum ir tu išbandyti jėgas modelių atrankose?

Tikrink datas savo mieste, galbūt šis susitikimas pakeis tavo gyvenimą!

Rugsėjo 21d.

16.00. Mažeikiai. Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centras. Naftininkų g. 11.

Rugsėjo 23d.

17.00. Kaunas. PC „Akropolis“. Parduotuvė „Bershka“. Karaliaus Mindaugo pr. 49.

Rugsėjo 24d.

15.00. Vilnius. PC „Ozas“. Parduotuvė „Bershka“. Ozo g. 18.

Rugsėjo 27d.

17.00. Panevėžys. Kultūros centras. Panevėžio bendruomenių rūmai. Kranto g. 28.

Rugsėjo 29d.

17.00-18.00. Vilnius. Modelių agentūra „Image Group“. Švitrigailos g. 11С.

Negalėsi dalyvauti atrankose? Tuomet pildyk anketą dabar ir su tavimi susisieks „Image Group“ profesionalai!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis