Modelis Gytis Gedvilas: paauglystėje kenčiau patyčias

Nors manekenėmis svajoja tapti daugelis, ne visos, pozuojančios žymiausiems fotografams, yra visuomenės pripažintos gražuolėmis. Daugeliu atveju modeliai yra išskirtinės, egzotiškos, akį traukiančios išvaizdos, kuri mados pasaulyje yra branginama kaip auksas, o gatvėje dažnu atveju pasmerkiama. Dėl šios priežasties daugelis žinomiausių mados pasaulio veidų vaikystėje patyrė skaudžias patyčias. Ne išimtis ir tiesioginėje Panelės bei agentūros Image Group konferencijoje apsilankę modeliai.

Slėpdavausi tualete

Abiturientas Gytis Gedvilas dar tik ruošiasi baigti mokyklą, bet jau spėjo žengti solidžiausių pasaulio mados namų podiumais. Nepaisant pripažinimo, paauglystėje vaikinas buvo nuolat užgaunamas dėl savo išvaizdos: „Mano vaikystė ir paauglystė buvo labai sunki, nes patyčių patyriau ypač daug. Žodis „ryžas“ mane lydėjo nuolat. Būdavo, jog reikėdavo bėgti slėptis tualete ir užkėlus kojas tikėtis, jog agresoriai nepastebės, nes situacijos buvo tikrai kraupios. Viduryje pamokų skambindavau mamai ir prašydavau pagalbos. Pasitaikydavo situacijų, kai net einant gatve sustodavo mašina, nes norėdavo užmėtyti replikomis.“

Tačiau, pasak Gyčio, įžūlios replikos baigėsi vyresnėse klasėse. „Dabar su tuo problemų nebekyla, nes esame vyresni. Užsienyje niekada nesu patyręs nieko panašaus, ten žmonės laisvesni ir toleruojantys įvairios išvaizdos žmones“, – apie darbą Europos sostinėse pasakojo jonavietis.

Prarado draugus

Iš Panevėžio kilusiam modeliui Ievai Palionytei patyčių tema taip pat nesvetima. „Dėl patyčių praradau ne vieną draugą. Iš manęs bendraamžiai šaipėsi, nes esu gan berniukiškos figūros. Buvau pravardžiuojama „lenta“. Tai labai skaudūs dalykai, tačiau su laiku iš to amžiaus išaugome“, – PANELĖS tiesioginės konferencijos metu kalbėjo aštuoniolikmetė šviesiaplaukė, dabar neatsiginanti dėmesio Italijos gatvėse. Būtent Europos pietuose Ieva dažniausiai dirba modeliu.

Valandos trukmės žurnalo PANELĖ ir modelių agentūros Image Group organizuotoje konferencijoje modeliai atsakinėjo į skaitytojų ir žiūrovų užduotus klausimus. Žurnalistė Živilė Karevaitė su podiumų užkariautojais kalbėjosi ne tik apie patyčias, bet ir modelio darbo sunkumus, mados industriją, keliones, vakarėlius ir pažintis visame pasaulyje. Jei nori peržiūrėti pilną vaizdo įrašą, konferenciją rasi ČIA.

Jei pati norėtum išbandyti jėgas mados pasaulyje, dabar būtų pats metas suskubti, mat kaip tik šiuo metu visoje Lietuvoje vyksta agentūros Image group atrankos, kur ne tik gausi naudingų patarimų, bet ir turėsi galimybę gauti gyvenimo pasiūlymą modelio darbui.

Atrankos jau vyksta, ieškok, galbūt mados karavanas atvyks ir į tavo miestą. Finaliniai susitikimai vyks didžiųjų miestų Bershka parduotuvėse:

Rugsėjo 22d.
15.00. Druskininkai. „Coffee Inn“. Šv. Jokūbo g. 12.

16.15. Alytus. Alytaus miesto teatras. Rotušės a. 2.
17.15. Prienai. Kultūros centras. Vytauto g. 35.

Rugsėjo 25d.
15.00. Ukmergė. Kultūros centras. Kauno g. 8.
16.00. Jonava. Kultūros centras. Žeimių g. 15.
17.15. Kaunas. „Coffee Inn“. Vilniaus g. 28.

Rugsėjo 29d.
15.00. Visaginas. Kultūros centro salė „Banga“. Parko g. 16.

16.15. Ignalina. Kultūros ir sporto centras. Ateities g. 43.
17.00. Švenčionys. Nalšios muziejus. Laisvės a.1.

Rugsėjo 30d.
15.00. Pakruojis. Kultūros centras. Vienybes a. 1.
16.00. Joniškis. Kultūros centras. Žemaičių g. 14.
17.30. Šiauliai. „Coffee Inn“. Vilniaus g. 136.

Spalio 1d.
14.30. Šalčininkai. Kultūros centras. Vilniaus g. 48.
16.00.-17.00. Vilnius. Modelių agentūra „Image Group“. Švitrigailos g. 11C.

Nepamiršk, jog finaliniai susitikimai, jei pirmosiomis datomis būsi užsiėmusi, vyks didžiųjų miestų Bershka parduotuvėse:

10.09 d. 16.00 val. Klaipėdoje Taikos pr. 61 PC AKROPOLIS
10.10 d. 17.00 val. Vilniuje Ozo g. 25, PC AKROPOLIS
10.10 d. 14.00 val. Kaune Karaliaus Mindaugo pr. 49 PC AKROPOLIS

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis