Nori sužibėti kastinge? Patarimais dalinasi pasauliniai modeliai

Modelių agentūra „Image Group“ jau trečia savaitė važinėja po Lietuvą medžiodama neatrastus talentus ir kviesdama juos atvykti į kastingą. Nedidelę modelių atranką turime net savo portale. Jei susigundei nueiti pas mados ekspertus, bet nežinai, kaip derėtų rengtis einant į kastingą, mes skubame Tau į pagalbą. Profesionalūs modeliai dalinasi patarimais, ką dėrėtų vilkėti ir ko žūtbūt nesidėti, jei eini į peržiūrą. Pasinaudok jais ir lėk į artimiausią atranką, gal mados pasauliui reikia kaip tik Tavęs?

Juodas komfortas

Biržietei Gretai Aukštuolytei (18) modeliu teko dirbti Italijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje ir net tolimojoje Pietų Korėjoje. Šiemet mokyklą baigusi mergina pasiruošusi nerti į nuotykius ir keliones, ten ieškodama savo gyvenimo pašaukimo. Prieš sėsdama į lėktuvą Ispanijos kryptimi, Greta dalinasi patarimais, kurie ne vienai pravers žygiuojant į pirmąjį kastingą.

„Į kastingus, kaip ir bene visi modeliai, rengiuosi išryškinančiais figūrą drabužiais. Jie dažniausiai būna juodos spalvos, nes geriausiai parodo ir atskleidžia mano kūno linijas! Niekada neklystu pasirinkdama juodą sijonėlį ir palaidinę ar paprasčiausią suknelę. Taip pat svarbu su savimi turėti ir aukštakulnius batelius. Kartais, kai užsinoriu didesnės spalvų įvairovės, eidama į kastingus nebijau ir įvairesnių atspalvių. Bet nereikėtų pamiršti, kad dirbant modeliu, labai svarbus universalumas. Kadangi visi dizaineriai kuria skirtingų stilių rūbus, mums, modeliams, labai svarbu rinktis klasikines, neutralias spalvas, kurios tinka visiems ir nerėžia akies. Juk, kai kastinge susitinku su klientu, noriu, kad jis mane geriau prisimintų dėl mano veido bruožų, o ne, pavyzdžiui, ryškiai rožinės palaidines“, – patarimais dalinosi ne vienerius metus mados pasaulyje besisukanti Greta.

Pasak modelio, visada svarbu turėti savo asmeninį stilių, kurį galima įkomponuoti susitinkant su klientais kastinguose, o taip pat ir žinoti, kurie rūbai paslėpia trūkumus, o kurie pabrėžia privalumus. „Nereikėtų pamiršti ir komforto!“, – primena Greta – „Visada rūpinuosi, kad avalynė būtų kuo patogesnė.“

Neutralus milimalizmas

Antrasis agentūros „Image Group“ modelis Goda Paulavičiūtė (18) dar mokosi Šilutės Vydūno gimnazijos dvyliktoje klasėje, bet jau spėjo modelio darbą išbandyti Tailande, Italijoje, Šanchajuje ir net Malaizijoje. Merginos manymu, modelio garderobe svarbiausia palaikyti paprastumą. Ji pataria rinktis rūbus, kurie per daug neužgožtų kūno formų ir, žinoma, atsižvelgti į tai, kaip viskas atrodo visumoje.

„Manau, kad modelis niekuomet neapsiriks tiesiog dėvėdamas mėgstamiausias kelnes ar džinsus, kartu su neiššaukiančia palaidine. Patraukli suknutė – taip pat puikus variantas. Apsirengusi neutraliu stiliumi, naudodama minimalų makiažo kiekį, modelis leidžia klientui pačiam susikurti viziją, kurioje jis norėtų matyti modelį. Patarčiau nesistengti klientų dėmesį traukti prabangių firmų ženklais ar demonstruoti išskirtinį stilių. Klientai vertina paprastumą ir pirmiausia atkreipia dėmesį į modelio veido bruožus bei asmenybę, todėl nederėtų jų užgožti“, – pataria Goda.

Dar viena būtinybė – aukštakulniai: „Juos patariu apsiauti jau prieš įeinant į atrankos vietą, kadangi neretai pasitaiko atvejų, kuomet vos įžengus pro pastato duris tenka susitikti su klientu. Visuomet reikia būti pasiruošus“.

Jei pati norėtum išbandyti jėgas mados pasaulyje, dabar būtų pats metas suskubti, mat kaip tik šiuo metu visoje Lietuvoje vyksta agentūros „Image group“ atrankos, kur ne tik išgirsi naudingų patarimų, bet ir turėsi galimybę gauti gyvenimo pasiūlymą modelio darbui.

Finaliniai susitikimai vyks didžiųjų miestų „Bershka“ parduotuvėse:

10.09 d. 16.00 val. Klaipėdoje Taikos pr. 61 PC AKROPOLIS
10.10 d. 17.00 val. Vilniuje Ozo g. 25, PC AKROPOLIS
10.10 d. 14.00 val. Kaune Karaliaus Mindaugo pr. 49 PC AKROPOLIS

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis