Paaiškėjo mėnesį ieškota „PANELĖS“ modelių atrankos nugalėtoja

Šiandien baigiasi mėnesį trukęs žurnalo PANELĖ ir modelių agentūros IMAGE GROUP projektas, kurio metu visoje Lietuvoje ieškojome jaunųjų mados pasaulio užkariautojų. Iš 26 miestų mados profesionalai jūsų teismui atidavė net 36 stipriausius kandidatus, o Jūs padėjote išrinkti keturis finalininkus. Pastarieji susitiko šeštadienį Vilniuje vykusiame baigiamajame renginyje, kurio metu susipažino su garsiausių mados agentūrų vadovais. Jie, savo ruožtu, atrinko vienintelę merginą, kurį ne tik puoš lapkričio PANELĖS puslapius, bet ir žengs pirmuosius žingsnius profesionalioje modelio karjeroje.

Laimė nusišypsojo šiaulietei


PANELĖS portalo ir modelių agentūros IMAGE GROUP visoje Lietuvoje organizuotos modelių atrankos sulaukė milžiniško susidomėjimo. Skaitytojai net keturias savaites aktyviai balsavo už savo favoritus ir rinko, jų nuomone, geriausiai modelio darbui tinkantį jaunuolį.

Iš 36 jaunųjų podiumo užkariautojų, mūsų skaitytojai atrinko keturis finalininkus, kurie džiaugiasi BERSHKA dovanų kuponais. Tačiau modelių agentūros IMAGE GROUP profesionalams teko nelengva užduotis išrinkti vieną laimėtoją, kuri pozuos lapkričio numerio PANELĖS žurnale ir pradės bendradarbiauti su žinoma Lietuvoje modelių kalve, ne vienai merginai atvėrusia duris į platųjį mados pasaulį. Po ilgų diskusijų komisija šią galimybę suteikė šiaulietei, Juliaus Janonio gimnazijos moksleivei Gintarei Gužauskaitei. Sveikiname ją!

Nuotr. Laimėtoja Gintarė Gužauskaitė

Finaliniame renginyje – pasaulinės agentūros

Šeštadienį modelių agentūra IMAGE GROUP Vilniuje surengė finalinį renginį, kuriame susirinko ne tik atrankoje sužibėję jaunieji modeliai, bet ir garsiausių pasaulyje modelių agentūrų kompanijų vadovai. Jie iš susirinkusių jaunųjų dalyvių uždaroje salėje rinko tuos, kurie atstovaus modelių kompanijoms įvairiose užsienio šalyse.

Projekto vadovė, buvusi manekenė ir IMAGE GROUP bendrasavininkė Meda Jonaitytė finalinio renginio pradžioje trumpai apibūdino, kokie iššūkiai ir atsakomybės lauks jaunųjų modelių. Meda taip pat patarė, jog svarbiausia naujiesiems modeliams – būti užtikrintiems ir pasitikėti savimi. Buvusi manekenė taip pat akcentavo tinkamos mitybos svarbą. Anto jos, modeliai alinančioms dietoms privalo tarti ne, mat sveika gyvensena – viena iš modelio darbo būtinybių.

Renginio pradžioje buvo pademonstruota, kaip ir kokiu rakursu jauniesiems modeliams būtina pozuoti. Taip pat agentūros vadovė patarė, kaip reikėtų modeliams prisistatyti, jog jie būtų pastebėti modelių agentūrų, mat kastinguose jauniesiems modeliams svarbu elgtis drąsiai, kalbėti užtikrintai ir neleisti jauduliui jų užvaldyti.

Prieš finalinę atranką kalbintos jaunos merginos pripažino, jog jaučia nemenką jaudulį. Jį nugalėti joms padėjo didelis noras būti atrinktoms. Jaunieji modeliai pripažino, jog svarbiausia – ne uždarbis, o galimybė pakeliauti ir pažinti naujas kultūras.

„Tikrai ne pinigai mane motyvuoja dirbti modelio darbą. Labiausiai traukia susipažinti su įvairiais žmonėmis, pamatyti pasaulį“ , – sakė viena iš modelių atrankos dalyvių.

Merginos atviravo, jog pirmą kartą dalyvauti tokie atrankoje kiek baisoka, tačiau tikino, jog net jei šiais metais nepasiseks būti atrinktoms, kitais metais su dviguba drąsa keliaus užkariauti agentūrų vadovų simpatijų.

Laukia naujas etapas

Apibendrindama mėnesį trukusį IMAGE GROUP projektą organizatorė Meda Jonaitytė neslėpė džiaugsmo: „Net keturias savaites trukęs projektas buvo tikrai sėkmingas. Važinėdami po Lietuvos miestus ir miestelius radome ne vieną neatrastą talentą. Iš viso aplankėme 26 vietoves, tačiau geriausi visgi pasirodė didieji miestai, tai Kaunas ir Šiauliai. Pastarajame sutikome ir konkurso nugalėtoją – Gintarę Gužauskaitę. Labai noriu padėkoti visoms dalyvavusios ir išbandžiusioms savo jėgas merginoms. Ačiū, kad atėjote.“

Dabar laukia kitas etapas, kurio metu modelių agentūra organizuos merginoms pirmasias jų gyvenime profesionalias fotosesijas. Jų pagalba jaunieji modeliai bandys sudominti garsiausias mados agentūros visame pasaulyje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis