Pamiršai atsargines kelnaites? Ne bėda!

19-metė Laura jau vidury žiemos žino, ką veiks vasarą, kokius trankiausius muzikos festivalius aplankys, kokiai kelionei išleis visus metus taupytus pinigus ir kokius nuotykius ji tikisi patirti.

Kol draugės eina iš proto dėl joms nesuprantamų vaikinų poelgių, Laura ieško įdomiausių renginių, koncertų, nes mano, kad nevalia švaistyti nė vienos dienos iki pietų vartantis lovoje ar iki paryčių susirašinėjant su vaikinais žinutėmis. Laura buvo ta, kuri praleido savo išleistuves vien todėl, kad Latvijoje koncertavo jos mylimiausia grupė, ir ji žūtbūt ją turėjo pamatyti. Kam rūpi išleistuvių suknelė, kai gali šėlti geros muzikos koncerte?!

O savo žygiuose Laura patiria ir įvairiausių pikantiškų nutikimų, kuriais su jumis ji ir pasidalins.

Jeigu kuri nors draugė kraunasi lagaminą, visuomet į pagalbą kviečia mane, nes aš sugebu tiek pat daiktų sukrauti į daug mažesnę erdvę. Pati vengiu net mažiausio nereikalingo daikto, nes ne kartą esu save keikusi už tai, kad į kelionės kuprinę prisidėjau knygų, kurias ruošiausi skaityti, bet kelionėje jų taip ir neatsiverčiau. Tačiau vengdama prisidėti per daug daiktų ne kartą esu pamiršusi ir pačius būtiniausius.

Prieš maždaug mėnesį mano draugė, studijuojanti Kaune, pasikvietė mane pas save savaitgaliui, nes kažkokiame konkurse laimėjo bilietus į koncertą. Aš grįžau po paskaitų namo ir greitai susikroviau kuprinę. Kiek gi reikia daiktų trims dienoms? Įsidėjau palaidinę, porą džinsų, kosmetikos krepšelį ir, žinoma, dantų šepetėlį. Nuvažiavau į Kauną ir tiesiai iš stoties patraukėme į centrą, o vėliau atsidūrėme ir koncerte.

„Išsitaškėme“ iki pat trečios valandos ryto, taksi grįžome į draugės namus, kur aš nusprendžiau prieš krentant į lovą palįsti po dušu. Po dušo visuomet maunuosi švarius apatinius ir tik išlipus iš dušo suvokiau, kad atsarginių kelnaičių tai neįsidėjau! Ką daryt? Naujų tikrai nepirksiu ir pinigų be reikalo neleisiu, tačiau mūvėti tas pačias kelnaites dvi dienas iš eilės... Žvilgtelėjau į prasegtą kosmetinę – jos dugne užmiršti gulėjo ploni įklotai, kurie mane tą savaitgalį ir išgelbėjo. Nuplėšusi apsauginę juostelę užuodžiau malonų jų kvapą ir nurimau, kad tikrai nereikės raudonuoti dėl savo užmaršumo ir higienos.

Daugiau patrakėlės Lauros nuotykių - jau greitai!

Užsakymo nr.: PT_64304500

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis