Kaip nuslėpti „tas dienas“?

20-metė Akvilė kasdien valandų valandas praleidžia naršydama populiariausius mados blogus, nes ji privalo būti pirmoji, kuri išbandys naujausius „trendus“ ir rodys pavyzdį kitiems.

Ši mergina nekels kojos iš namų, jei ji nebus patenkinta bent menkiausia savo išvaizdos detale. Akvilė yra praleidusi svarbų egzaminą vien todėl, kad nulūžo jos laimingųjų aukštakulnių kulnas ir ji iki paskutinės minutės stengėsi jį suklijuoti. Akvilė geriau nusipirks madingą sijoną nei susitaupys pinigų ateičiai. Juk gerai atrodyti reikia šiandien! Šią merginą galite sutikti madingiausiuose vakarėliuose, ji tikriausiai sukiosis netoli didžėjaus pulto ar užkulisiuose – atrodo, kad ji pažįsta visas svarbiausias naktinio gyvenimo personas!

O ką ši vakarėlių liūtė daro, kai ateina „tos dienos“ ir tenka vilktis baltą aptemptą suknelę? Tuoj ji viską papasakos...

Jeigu išdrįsčiau, atvirai paklausčiau visų merginų, kaip jos per vakarėlį draugų namuose į tualetą nusigabena paketus arba tamponus. Eiti į tualetą su rankine – per daug akivaizdu, rankoje neštis- pavojinga, tai ką daryti?! Štai tokia problema mane ištiko užvakar, kai Julija pasikvietė mane pas save į plotą žiūrėti kažkokio meniško filmo. Kai Julija susidėjo su tuo tapytoju iš Akademijos, pradėjo rengtis kaip boba (atleiskit, bet kaip galima juodas pėdkelnes mautis po rudu platėjančiu sijonu?!) ir apskritai elgtis taip, kaip nori jis. Ankščiau mudvi sekmadieniais važiuodavom vaikščioti po parduotuves, o dabar ji tiesiog sėdi su tuo menininku namuose, žiūri kažkokius senoviškus filmus ir man aiškina, kad aš esu paviršutiniška. Ai, ką čia ant jos pyksi, išsiskirs, pareis į protą. Todėl ir sutikau aš pas ją eiti, vis vien neturėjau ką veikti. Kaip tik iš pašto atsiėmiau internetu pirktą suknelę, ją tą vakarą galvojau ir rengtis. Išlipusi iš dušo prisiminiau vieną dalykėlį: šiandien man turėjo prasidėti „tos dienos“, o tai reiškia, kad teks į delninę grūsti paketus. Kaip aš galėjau pamiršti?! Na, gerai, ne pasaulio pabaiga, suknelė tamsi, pavojų nėra. Susiruošiau ir išdūmiau pro duris.

Bėda prasidėjo po kelių valandų, kai baigėsi tas prancūziškas filmas (kurio nė velnio nesupratau), ir aš pajutau, kad metas būtų pasitikrinti padėtį kelnaitėse. Problema – neturiu nė vienos kišenės, į kurią galėčiau susikišti paketą, o rankinės į tualetą tikrai nesinešiu, nes esu įsitikinusi, kad visi supras, kad man, „tos dienos“. Sugalvojau, kad pasikišiu paketą po sijonu, o kadangi suknelė aptempta, tai jis ten saugiai ir laikysis. Atsistojau eiti, žengiau kelis žingsinius ir pajutau, kad paketas staigiai krenta žemyn. Surikau, greitai griebiau sau už kojos, visi į mane atsisuko. Galvojau, skradžiai į žemę prasmegsiu... Ką daryt??? Apsimečiau, kad apžiūrinėju sijono apačios siūlę ir greitai, slapčia rankoje su sijonu laikydama ir paketą, nuskuodžiau į tualetą. Sėdėjau ant tualeto galvodama, kad reikės pradėti naudoti tamponus, kad ir kaip jų nemėgstu. Ačiū Dievui, suknelės nesugadinau...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis