Niekam nelinkėčiau: kaip „tos dienos“ pasimatymą sugadino

Projekto „Paslaptis kelnaitėse“ dalyvė Akvilė jau seniai gavo vakarėlių liūtės titulą. Nenuostabu - mergina lankosi madingiausiuose vakarėliuose, pažįsta karščiausius didžėjus ir tikrai nesiskundžia dėmesiu. Tačiau kartais, o ypač dabar, atėjus pavasariui, Akvilė jaučia, kad jos gyvenime kažko trūksta. Tas „kažkas“ - vaikinas.

Rimtų santykių mergina nėra turėjusi jau daugiau nei metus. Pradėjusi studijuoti ji dar bandė išsaugoti draugystę su mokyklos laikų vaikinu Roku, tačiau dėl skirtingų universitetų ir naujų draugų jų simpatijos vienas kitam išblėso.

Tuomet į Akvilės gyvenimą atkeliavo vakarėliai, naujos pažintys, ir, ji neslepia, nekaltas flirtas. Tačiau save nuo įsipareigojimų mergina saugojo, norėjo, kol dar gali, kuo daugiau pamatyti, patirti, o ne užsisėdėti su vaikinu namuose.

Tačiau, kai praėjusį penktadienį naujo naktinio klubo atidarymo vakarėlyje jos draugė Saulė supažindino Akvilę su bendramoksliu Augustu, naujasis pažįstamas iškart krito jai į akį. Tuo labiau, kad ji aiškiai matė, kad ir būsimas teisininkas Augustas jai neabejingas. O kaip buvo toliau? Pasakoja Akvilė.

Kai Saulė pasakė, kad pagaliau surado man berną, pradėjau juoktis: pirmiausia, jei norėčiau, berną susirasčiau pati, o antra - visai to nenoriu. Tačiau pamačius Augustą greitai persigalvojau: aukštas, sportiškas, rudom akim - kuri gi tokiam atsispirtų? O svarbiausia - ne koks nors žodžio neišlemenantis bailys, o savimi pasitikintis ir įdomus pašnekovas. Žinoma, ne vien žodžiais jis mane sužavėjo, šito tai neslėpsiu... Prašokom visą vakarą, o man išsikvietus taksi jis paklausė, ar norėčiau rytoj su juo susitikti. Ilgai nesimaiviusi daviau jam savo numerį ir laiminga išvažiavau namo. Dar nespėjus atsirakinti durų ekrane sužibo žinutė „Iki labai greito pasimatymo“. Užmigau su šypsena veide.

Tačiau rytas nežadėjo nieko gero: nuėjusi į tualetą supratau, kad prasidėjo „tos dienos“, todėl pasimatymas tikriausiai nebebus toks tobulas. Nusprendžiau neleisti šiam nesklandumui gadinti man nuotaikos, susitvarkiau ir pradėjau ruoštis pasimatymui, nusprendėme kartu papietauti. Pietūs praėjo šauniai, po jų dar ilgai vaikščiojome parke, o vakare nusprendėme užsukti į kavinę kavos. O čia mano naujoji simpatija pasielgė spontaniškai: suradęs staliuką su minkštasuoliais timptelėjo mane už rankos ir pasisodino ant kelnių. Mane apėmė panika: o kas, jei higieninis paketas „neatlaikys“. Svarstau, ką daryti, ir visai nesiklausau, ką mane meiliai apglėbęs kalba Augustas. Neišlaikiusi įtampos pašokau, atsiprašiau ir nubėgau į tualetą. Supanikavau be reikalo, tačiau sugrįžus mano galbūt busimasis vaikinas buvo rūškanas ir nekalbus. Bandžiau gelbėti padėtį ir papasakoti ką nors linksmo, tačiau jis paaiškino, kad turi skubėti namo. Ką gi, sugadinau patį pirmąjį pasimatymą! Viskas, nuo šiol pasitikėsiu tik tamponais, juk jie neleidžia pratekėti. O, kad būčiau juos vakar turėjusi...

Ar skaitei Akvilės nuotykį iš draugų vakarėlio? Rasi jį ČIA


Užsakymo nr.: PT_64411614

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis