Ką daryti, kai „tos dienos“ užklumpa netikėtai?

16-metė moksleivė Karolina kasdien turi įvairiausių rūpesčių: nesibaigiantys atsiskaitymai mokykloje, draugių problemos, o kar dar tas bendraklasis Aurimas ramybės neduoda... Ne gana to, praėjusią savaitę ji mokykloje patyrė tikrą netikėtumą: „tos dienos“ prasidėjo savaite anksčiau, nei turėjo, o ji kuprinėje net mažiausio higieninio paketo neturėjo!

Iš namų kojos nekeliu be savo telefono, piniginės, naujos kepurės ir, žinoma, kuprinės, kurioje nešiojuosi knygas bei visus man tą dieną reikalingus daiktus. Bendraklasės knygas deda į dideles rankines, nesuprantu, kaip joms patogu tokį svorį ant vieno peties tąsyti?! Na jau ne, aš taip nesikankinsiu. Be to, kuprinėje telpa daugiau daiktų ir mažiau galimybių ją, tokią didelę, pamiršti.

Tačiau prieš keletą dienų mane kuprinė apvylė. Nuėjau per pertrauką į tualetą, su savimi ir kuprinę pasiėmiau. Ir ką jūs manote, pamačiau, kad man „tos dienos“ prasidėjo! Buvau priblokšta, visuomet jos prasidėdavo maždaug reguliariai, o štai dabar prasidėjo savaite anksčiau nei turėjo. Na, nieko nepadarysi, ėmiau giliausiame kuprinės skyriuje, kuriame visuomet nešiojuosi higieninius paketus, ieškoti netikėtai prisireikusios priemonės. O ten - tik trupiniai ir nė vieno paketo! Ką daryti?! Liko dar trys pamokos, į parduotuvę per pertrauką nubėgti nespėsiu, tiesiog norėjau bėgti iš pamokų, kad nereikėtų kas minutę nerimauti dėl pratekėjimo.

Nusprendžiau kelnaites apsivynioti tualetiniu popieriumi, tačiau iš patirties žinojau, kad tai - menka išeitis. Su nerimu sėdėjau matematikos pamokoje ir meldžiausi, kad nepakviestų atsakinėti. Kas, jei pro džinsus seniausiai prasigėrė dėmė?! Nieko nebus, teks rašyti žinutę Justei, o ji tikrai nepraleis progos pasišaipyti.

Visa laimė, kad Justė rankinėje turėjo vienintelį paketą. Pažadėjau už pagalbą jai nupirkti kavos, o nuėjusi į tualetą daviau sau žodį, kad nuo šiol visuomet rankinėje turėsiu higienos priemonių - nežinia juk, kada „tos dienos“ sugalvos apsilankyti!


Užsakymo nr.: PT_64482746

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis