10 daiktų tavo rankinėje, kurie išgelbės nuo netikėtumų

Sakoma, kad užtenka pažvelgti į merginos rankinę, ir daug apie ją sužinosi. Juk tikrai, rankinėje privalo tilpti pusė gyvenimo, ji slepia visus būtiniausius daiktus, kurių gali prireikti visai netikėtai.

Projekto „Paslaptis kelnaitėse“ dalyvės vakarėlių liūtės Akvilės rankinė - kaip įdomi knyga: mažoje delninukėje slepiasi jos mėgstamiausias lūpdažis ir ypatingi kojų pėdų skausmą mažinantys įdėklai aukštakulniams, o štai kasdieninės, didžiosios jos rankinės turinys daug papasakotų apie jo šeimininkę.

O be kokių daiktų savo rankinėje Akvilė tiesiog negalėtų išgyventi ir kokius rekomenduoja turėti tau? Paskaityk! Tiesa, savaime suprantamų rankinės elementų (piniginė, raktai, mobilusis telefonas) į šį sąrašą neįtraukėme.

1. Pakelis vienkartinių servetėlių, pageidautina ir drėgnų. Niekad nežinai, kada netikėtai užklups sloga, teks nusišluostyti rankas, pavalyti dėmę ar prieš treniruotę nusivalyti makiažą.

2. Lūpų balzamas ir blizgis. Užtenka keleto šalto oro gūsių ir lūpos išsausėja ar net „pasipuošia“ nušalimo pūslelėmis. Todėl būtinai turėk rankinėje lūpų balzamą, o jei mėgsti tiesiai iš mokslų ar darbo bėgti į vakarėlius, visuomet turėk ir lūpų blizgį, juk jį galima panaudoti ir kaip akių šešėlius!

3. Mini šepetys ir segtukai. Ne visuomet ryte užtenka laiko pasidaryti šukuoseną, o ką jau kalbėti apie skubant susivėlusius plaukus, ar situacijas, kai plaukus būtina susisegti.

4. Kramtomoji guma. Po kiekvieno valgymo!

5. Knyga arba žurnalas. Juk kartais tenka laukti eilėje, autobusas užstringa kamštyje ar atsiranda netikėta situacija, kai laiką nori ar nenori tenka „užmušinėti“.

6. Dezodorantas arba mažas kvepalų buteliukas. Niekada nežinai, kada patalpoje taps karšta, teks netikėtai pabėgėti ar kitaip sušilti.

7. Rašiklis ir užrašų knygelė. Išmanusis telefonas gali išsikrauti, todėl po ranka visuomet būtina turėti rašiklį ir užrašų knygelę svarbiems dalykams ar netikėtai į galvą šovusioms mintims užsirašyti. Juk ir žavus vaikinas gali tavo numerio paprašyti...

8. Veidrodėlis. Ne tik netobulumams apžiūrėti, bet ir sau dažniau nusišypsoti :)

9. Vaistai nuo skausmo. Nieko nėra blogiau nei kęsti galvos skausmą paskaitoje ar egzamine. Apsaugok save nuo bereikalingo vargo!

10. Higieniniai paketai ir tamponai. Geriausia, jei šiems daiktams turėsi atskirą piniginę, taip nereikės jaudintis, kad jie netikėtai iškris ar pasimes. Kad ir koks reguliarus tavo ciklas bebūtų, bent kartą gyvenime per anksti prasidėjusias mėnesines tikrai patirti, todėl būk tam pasiruošusi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis