Kaip kovoti su išskyromis kelnaitėse?

Projekto „Paslaptis kelnaitėse“ dalyvė Laura žino, kad kiekviena mergina privalo turėti ne tik jai tobulai tinkančių viršutinių drabužių, bet ir atidžiai parinktų apatinių. Kelnaites ji visuomet derina prie liemenėlės ir negali pakęsti, kai aptemptos kelnės atskleidžia, kur yra kelnaičių kraštelis.

Tiesa, Laura turi nedidelę problemėlę: kartais ji pastebi, kad kelnaitėse padaugėjo išskyrų, kurios turi aštroką kvapą. Dėl švaros pamišusi pedantė tikrai negalėtų visą dieną kęsti nešvaros jausmo, tačiau rankinėje juk kelnaičių nesinešiosi...

Būtent pradėjusi domėtis, kokios priemonės galėtų padėti atsikratyti nemalonaus kvapo, Laura suprato, kad jei ne kasdien, tai bent jau tomis dienomis, kai sportuoja, visą dieną praleidžia ne namie arba prieš pat prasidedant mėnesinėms jai teks naudoti kasdieninius higieninius įklotus su kvapu.

Negeras kvapas „iš ten“ nebūtinai reiškia, kad atsirado kažkokia liga ar kitas nemalonumas. Dažnai tai – prakaito kvapas, kurį sustiprina sintetinės kelnaitės. Apskritai jaunoms merginoms patariama rinktis tik natūralios medvilnės kelnaites, kurios ne tik malonesnės odai, bet ir leidžia jai kvėpuoti, o natūralus išskyrų kvapas tokiose kelnaitėse neužsilaiko.

Tačiau jei vis vien nerimauji dėl to, kad išskyros išteps kelnaites arba pradės skleisti negerą kvapą, turėtum išbandyti iš kuo natūralesnių medžiagų pagamintus kasdieninius įklotus, kurie apsaugo kelnaites nuo išskyrų, sulaiko nemalonų kvapą, suteikia švaros pojūtį, o jei jau viduryje dienos pajausi, kad „ten“ – nemaloniai drėgna, visuomet įklotą gali pakeisti nauju ir džiaugtis gaiva.

Kaip žinoti, kokie įklotai tau tinkamiausi? Tai priklauso nuo išskyrų kiekio ir dėvimų kelnaičių tipo. Jeigu išskyrų yra nemažai, vertėtų rinktis storesnį įklotą, o jei įklotą naudoji tik dėl gaivos ar malonesnio kvapo, užteks ir paties ploniausio įkloto. Yra sukurtų specialių įklotų, kurių krašteliai lankstosi, todėl juos galima naudoti tiek dėvint paprastas, tiek kelnaites su juostele.

Išskyros - natūralus reiškinys, kurio, deja, neišvengsi. Tačiau pasirinkusi tinkamas priemones gali kvapą ir drėgmės jausmą gerokai sumažinti, o kasdieninius įklotus privalu turėti kiekvienai!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis