Stilius iš ekranų: madingiausi televizijos serialai(VIDEO)

Įdomios, stilingos, ryškios aprangos idėjos dažniausiai kyla pavarčius naujausius žurnalus, katalogus, pasivaikščiojus po parduotuves, taip pat ir pasižiūrėjus filmą ar serialą. Kūrybinėse grupėse nuolat plušantys ir madingiausius drabužių derinius kuriantys stilistai išties turi kuo didžiuotis – naujų ir populiarių serialų aktorių išvaizda ekrane neretai paįvairinti savo garderobą įkvepia ir daugelį žiūrovų anapus ekranų. Blogerė Karolina http://cosyfeathers.blogspot.com/ dalinasi savo mėgstamiausiais serialais – stiliaus įkvepėjais.

„Kerštas“ („Revenge“)

Šiemet Lietuvoje pradėtas rodyti serialas – intrigų kupina drama, vaizduojanti rafinuotos bendruomenės kasdienybę viename brangiausių Amerikos gyvenviečių. Sukti ir įdomūs veikėjai, įtraukiantis siužetas yra ne vieninteliai žiūrovams patinkantys dalykai – pagrindinių aktorių Emily Van Camp, Madeleine Stowe figūrą išryškinančios suknelės bei aksesuarai tapo tokie mėgstami gerbėjų, kad net planuojama išleisti atskirą šio serialo drabužių liniją, kurią kurti norima patikėti kostiumų dizainerei Jill Ohanneson.

„Liežuvautoja“ („Gossip Girl“)

Ko gero būtų sunku surasti merginą, nieko negirdėjusią apie šį pelnytai vienu stilingiausių vadinamą serialą ir jame vaizduojamą Aukštutiniojo Istsaido jaunimo madą. Žavūs, pasitempę, savo mados taisykles diktuojantis herojai yra vienas pagrindinių šio šou akcentų: ilgakojė blondinė Serena Van Der Woodsen ir jos laisvi, kartais bohemiški rūbų ansambliai, mokyklos karalienė Blair Waldorf ir jos demonstruojamas rafinuotas, „Pusryčiai pas Tifani“ veikėjus primenantis stilius, nuolat kartojamos žymių dizainerių privertė suklusti daugelį fashionistų. Nepamirškime ir vaikinų – Chuck Bass, dažniausiai besirodantis su kostiumu ir kiek paprastesnį stilių mėgstantis Nate Archibald galėjo sukelti perversmus daugelio vaikinų spintose.

„Mielos mažos melagės“ („Pretty Little Liars“)


Nors serialo siužetas primena detektyvą ir narplioja žmogžudystės detales, sunku nepastebėti ir nepriekaištingai kuriamo jaunų maištaujančių paauglių stiliaus. Melagių ketveriukė – Aria, Spencer, Hana ir Emily – ne tik stengiasi sužinoti, kas yra jas žinutėmis ir veiksmais terorizuojantis „A“, bet ir kiekvienoje serijoje pateikia vis kitokį drabužių derinį, kuris kaskart maloniai nustebina.

„Choras“ („Glee“)


Dainuojantys ir šokantys paaugliai turi talentą ir gražiai apsirengti. Ir jie visi nebijo išreikšti save skirtingai – seriale matomi šiek tiek moksliukiški megztukai ir sijonukai, spalvotos suknelės, „Adidas“ treningai, palaikymo komandos šokėjų sijonukai ir ilgos kojinės... Sėkmingus derinius galima vardinti ir vardinti.

„Naujokė“ („New Girl“)


Nors šis serialas ir neskiria tiek daug dėmesio visų herojų aprangai, pagrindinė veikėja Jessica Day žiūrovams pateikia neseniai išpopuliarėjusio hipsterių stiliaus detalių, sumaišytų su mielais mergaitiškais aksesuarais ir trumpomis vintažinio stiliaus suknutėmis. Vaidmens atlikėja, aktorė Zooey Deschanel, yra tokia patenkinta šio šou stilistais ir filmavimo metu dėvimais drabužiais, jog kartais šį bei tą paprašo pasilikti ilgesniam dėvėjimui.

„Kerės dienoraščiai“ („The Carrie Diaries“)


„Sekso ir miesto“ herojės Carrie Bradshaw ankstesnieji gyvenimo metai labai spalvingai parodyti jau antrą sezoną pradėjusiame seriale. Nors vaizduojamas laikotarpis žiūrovus nukelia keliais dešimtmečiais į praeitį, ryškūs, akį traukiantys ir dabar vėl madingi deriniai puikiai „įsipaišo“ į kontekstą ir tampa bene pagrindiniu serialo akcentu. Pagrindinę aktorę AnnaSophia Robb ir kitus rengiantis kostiumų dizaineris Erikas Damanas (taip pat dirbantis „Liežuvautojos“ užkulisiuose) iš tiesų pasistengė!

„Hart iš Pietų“ („Hart of Dixie“)


Į nedidelį Bluebell miestelį atsikrausčiusios daktarės Zojos Hart aprangos stilius, priešingai nei jos susiklostęs gyvenimas, yra labai nusisekęs – subtiliai derinami klasikinis ir įprastas (casual) stiliai. Miestelyje gyvenančios atkaklios ir pernelyg valdingos Lemon Breeland drabužiai – tikras saldainis vintažinių apdarų mėgėjoms. Žodžiu, seriale akis paganyti yra į ką!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis