Taupyklė: pakeisk senus apdarus į pinigus dovanoms!(FOTO)

Jei tavo spinta lūžta nuo pernelyg didelio kiekio drabužių, galbūt atėjo metas iš tų visų drabužėlių užsidirbti? Artėjant Kalėdoms tavo spinta tau gali padėti sutaupyti nemažai pinigėlių dovanoms.

Yra nemažai internetinių puslapių, kur merginos pardavinėja savo jau nebenešiojamus ar nepritampančius prie stiliuko drabužėlius O kas svarbiausia norint parduoti savo drabužius internetu? Nuotraukos! Ryški, aiški ir graži drabužio nuotrauka padeda drabužius parduoti daug greičiau. Pateikiame jums kelis vertingus patarimus, kaip fotografuoti drabužius, kad parduodamas rūbelis atrodytų kuo patrauklesnis.

1. Apsirenk ar pakabink ant pakabos

Drabužis atrodys daug patraukliau fotografuojamas ant žmogaus ar pakabos nei ant grindų ar lovos. Nepamiršk, kad nuotraukoje turi matytis visas drabužis, o kitose gali atskleisti jo detales.

2. Šviesus ir neutralus fonas

Nuotraukai rinkis neutralų ir šviesų foną, kad papildomos detalės neblaškytų dėmesio. Fonas ir drabužis neturėtų būti tų pačių spalvų.

3. Ryškios detalės

Naudok automatinio fokusavimo funkciją. Fotografuojant smulkias detales, rinkis makro funkciją fotoaparate. Nuotrauka bus ryški, išvengsi susiliejusių vaizdų.

4. Išskalbtas ir išlygintas drabužis

Parodyk, koks gražus yra Tavo parduodamas drabužėlis - prieš fotografuodama, išskalbk ir išlygink jį.

5. Dienos šviesa

Labai svarbu nuotraukoje atskleisti natūralias drabužio spalvas ir tikrąją išvaizdą, todėl fotografuok jį tik dienos šviesoje.

6. Neretušuotos nuotraukos

Visiems kur kas labiau patinka matyti drabužį tokį, koks jis yra iš tiesų, tad naudok kuo mažiau filtrų ir nuotraukų redagavimo įrankių.

7. Nuotraukoje matomas visas drabužis ar daiktas

Nuotraukoje drabužis ar daiktas turi būti matomas visas. Kitose - papildomose - nuotraukose gali būti pavaizduotos drabužio ar daikto detalės.

8. Naudokite savo nuotraukas

Kelkite tik savo nuotraukas - tas, kurioms turite teisę publikuoti. Negalima kelti nuotraukų, kurios yra kitų narių, iš kitų internetinių svetainių, elektroninių parduotuvių ar gamintojų, ir iš ten, kur neturite leidimo publikuoti.

9. Aiškus vaizdas


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis