Mados knygos, kurias privalo perskaityti kiekviena stileiva

Drabužių mainų portalo manodrabuziai.lt blogerė Mylli pateikia jums knygų apie madą ir stilių sąrašą. Jei esi viena iš tų stileivų, kurios tik gražiai rengiasi, bet nežino, ką nuveikė madmuazelė Channel, kas toks yra Patrikas Demaršeljė ar kada peplum pirmą kartą užkariavo moterų širdis – šis straipsnis kaip tik tau.

Šios knygos supažindins su mados istorija, mados pasaulio užkulisiais bei jo subtilybėmis ar tiesiog leis paganyti akis. Taip, galite ginčytis, yra nemažai knygų, kurios galbūt atneštų daugiau naudos, ar daugiau žinių, bet jeigu nors truputėlį domitės mada – pasinerkite į mados ir grožio biblijas. Tai knygos sielai ir akims...

Tim Gunn „Mados biblija: nuostabi istorija apie viską, kas slypi jūsų spintoje“

Turiu pripažinti, kad vos pamačiusi autorių, prunkštelėjau – koks gi jis rašytojas... Tačiau knyga įžvalgi, šmaikšti, pateikianti įdomių faktų ir, svarbiausia, įkvepianti. Ji kiekvieną skaitytoją į madą privers pažvelgti kitomis akimis.

June Marsh „Mados istorija. Nuo New Look iki šiandien“

Knyga švenčianti gyvenimą ir atiduodanti pagarbą mados genijams, gyvenusiems per pastaruosius šešiasdešimt metų. Čia jūs rasite mados dizaino istorijos pėdsakų, sumaišytų su išskirtinių ir ekstravagantiškų asmenybių gyvenimų istorijomis.

Patrick Demarchelier „Dior Couture“.
Viena iš gražiausių knygų, kurios papuoš jūsų kavos ar naktinį stalelį bei atims žadą...

Aleksandras Vasiljevas „Šiandien esu madingas“
Tai knyga, kurioje telpa viskas, ką turėtų žinoti tiek jauna, tiek pagyvenusi dama, norinti būti graži, patraukli ir nepamirštama.

Nina Garcia ir Ruben Toledo (iliustratorius) „Maža juoda stiliaus knyga“
Tai knyga - pagalbininkė, kuri padės susigaudyti klaidžiose mados džiunglėse: kaip neprarasti savito mados jausmo; kaip rūbų pagalba pabrėžti savo privalumus.

Justine Picard „Coco Chanel. Legenda ir gyvenimas“
Yra daugybė knygų apie revoliucionierę, iki skausmo elegantišką bei paslaptingą madmuazelę Chanel, todėl, kurią rinktis – spręsti jums. Žinau tik tiek, kad ši knyga, padėjo man geriau suprasti šios painios, bet įkvepiančios moters gyvenimą ir kūrybą.

Lauren Condrad „Stilius“
Turbūt pažįstate autorę iš serialo „The Hills“, o galbūt esate ją mačiusios ant raudonojo kilimo, bet, galiu garantuoti, kad visada mintyse pagiriate jos puikų skonį ir tyliai pasvajojate „O, kad galėčiau ir aš taip atrodyti...“. Ši knyga tikras įkvėpimo šaltinis, su naudingų patarimų prieskoniu.

Grace Coddington „Greisė: memuarai“.
Pradėsiu nuo to, kad vienas žymiausių ir kompetetingiausių pasaulio laikraščių „Financial Times“ paskelbė šią knygą, kaip viena geriausių 2012 – ųjų metų knygų. Graži. Apgalvota. Žavinga. Ir truputėlį stačiokiška. Kas traukia paskaityti šią knygą? Neeilinis Grace Coddington talentas ir atsidavimas savo darbui (ji - ilgalaikė kūrybos direktorė „Vogue“ žurnale).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis